Як зрозуміти що дитина вживає сіль

Синтетичні наркотики поширюють на вулицях за допомогою закладок. Мефедрон є доступним наркотиком з найсильнішим наркотичним ефектом, який викликає звикання після одного вживання, незалежно від того, яким способом дитина буде його вживати – через ніс або ін’єкційно.

залежність від солей

Ознаки вживання солей видно неозброєним оком. В першу чергу змінюється поведінка підлітка, він стає агресивним і замкнутим, його більше не цікавлять хобі чи навчання, все частіше пропадають цінні речі з дому, у нього пропадає апетит, знижується вага і з’являється безсоння.

Які тести підтвердять вживання солей

Щоб підтвердити вживання солей ви можете провести тест на наркотики. Але найкраще звернутися в медичний центр доктора Василенко, щоб психіатр-нарколог провів обстеження організму і психіки, діагностував стадію залежності та переконав підлітка в необхідності лікування.

При вживанні солей розвиваються психічні розлади. Дитина буде заперечувати вживання і відмовлятися від лікування, тому ми рекомендуємо звернутися до компетентних фахівців з хімічної залежності, які проведуть мотиваційну бесіду з підлітком і допоможуть йому подолати заперечення.

Дитина вживає сіль – що робити

Що робити, якщо ваша дитина вживає сіль? Ви повинні розуміти що синтетичні наркотики є найнебезпечнішими психо-активними речовинами, які миттєво руйнують психіку та організм. При внутрішньовенному вживанні збільшується ризик передозування.

сольова залежність

Кинути нюхати сіль самостійно не вийде. Психологічна ломка проявляється в нав’язливому бажанні вживати, позбутися від якого без сторонньої допомоги неможливо. Наші фахівці допоможуть усунути психологічну і фізіологічну залежність від солей за допомогою лікування за методом Василенко.

Лікування залежності від солей

Лікування залежності від солей в підлітковому віці проводиться в стаціонарі за участю сім’ї наркомана. Батьки проживають разом з дитиною і беруть участь в сімейних консультаціях з психологом. Підтримка близьких людей є важливим фактором у процесі одужання.

Ми допоможемо відновити здоров’я і психічний стан після вживання мефедрона. Курс лікування триватиме місяць і складається з медичної, наркологічної та психологічної допомоги: сеанси супер стрес-шокової терапії, консультації з психологом, гіпноз, кодування від наркотиків. Все це спрямовано на усунення психологічної залежності.