Чому алкоголіки деградують

Деградація особистості при алкоголізмі відбувається через вплив токсичних речовин на організм і психіку залежної людини. Згодом його коло інтересів звужується, він перестає цікавитися роботою, навчанням. Алкоголіки бачать сенс життя в тому, щоб випити та змінити свою свідомість.

деградація алкоголіків

Для деяких це спосіб розслабитися після важких робочих буднів, для інших – спосіб піти від проблем у світ ілюзій. Але в кінцевому підсумку все закінчується однаково – розвивається алкогольна залежність, що призводить до деградації особистості та іноді до незворотних змін з боку організму і психіки.

Як допомогти алкозалежній людині

Щоб допомогти алкозалежній людині в першу чергу ви повинні переконати його в необхідності реабілітації. У медичному центрі Василенко пропонують комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі, яке складається з наркологічної, медичної та психотерапевтичної допомоги.

Завданням фахівців є допомогти п’яниці позбутися заперечення, придбати мотивацію до тверезого життя, подолати нав’язливе бажання випити та впоратися з психологічними труднощами, які могли бути причиною розвитку залежності від спиртного. Термін лікування алкоголізму у нас становить 21 день.

Які методи неефективні

Неефективний метод надання допомоги при запійному алкоголізмі – це примусове лікування. Не можна використовувати також нетрадиційну медицину, народні методи, звертатися в безкоштовні реабілітаційні центри. Щоб алкоголік кинув пити ви повинні довіритися компетентним фахівцям з 25-річним досвідом роботи.

алкоголік

Медичний центр доктора Василенко використовує медикаментозне і психотерапевтичне лікування пияцтва. Кодування або підшивка допоможуть закріпити результати лікування і позбавитися від тяги до спиртного на фізіологічному рівні, а психологічна допомога спрямована на усунення психологічного бажання випити.

Побічні ефекти спиртного

Побічні ефекти спиртного для організму – це хронічні захворювання в алкоголіків, до яких відносяться панкреатит, цироз печінки, цукровий діабет. Але шкода також наноситися і психіці. У алкоголіків часто виникають психози на ґрунті зловживання спиртними напоями.

Комплексно усунути проблему допоможе стаціонарне лікування алкоголізму. Нарколог допоможе усунути похмілля, психотерапія – позбутися від психологічного потягу до спиртного. Такий підхід забезпечує розв’язання двох проблем – фізичної та психічної залежності від алкогольних напоїв.