Ні для кого не секрет, що алкоголь негативно впливає на інтимне життя. Жінки відзначають, що чоловіки стають імпотентами, якщо зловживають спиртними напоями. Відповідно вплив спиртного на всі функції організму, включаючи потенцію – негативний і алкоголіки потребують медичної допомоги.

алкоголізм і потенція

У медичному центрі доктора Василенко лікарі проводять комплексне обстеження організму, під час якого виходить виявити всі побічні ефекти та наслідки надмірного вживання спиртного. Після чого ми складаємо план лікування алкоголізму і його наслідків.

Алкоголь допомагає розслабитися

Багато людей впевнені, що алкоголь допомагає розслабитися. Насправді зробити це можна і без спиртних напоїв. Річ у тому, що при низькій стресостійкості люди схильні до емоційних перепадів, дратівливості та втоми. А первинний ефект розслаблення від алкоголю змушує їх думати, що проблема вирішується таким чином.

Що ж відбувається насправді? Насправді під впливом спиртного людина перебуває в стані алкогольного сп’яніння, у нього знижується концентрація уваги, він стає замкнутим або пригніченим. Все це відбивається на якості життя людей, що п’ють і погіршує ситуацію.

Що робити якщо чоловік п’є

Якщо ваш чоловік п’є і ви не знаєте що робити в такій ситуації – не шукайте легкий спосіб кинути пити, не використовуйте нетрадиційний підхід до лікування алкоголізму. Від ваших дій залежить здоров’я близької людини, включаючи його психічний і фізичний стан. Ретельно поставтеся до вибору лікувального закладу, яке пропонує послуги лікування алкоголізму.

наслідки алкоголізму

У нашому медичному центрі створені сприятливі умови для того, щоб алкоголік отримав необхідний спектр послуг – медичну, наркологічну і психологічну допомогу. Після лікування ми проводимо кодування або підшивку, щоб закріпити успішні результати психотерапії.

Як вилікувати жінку від пияцтва

Проблеми зі спиртним можуть бути не тільки у чоловіків, але й у жінок. Як вилікувати жінку від пияцтва? Підхід до лікування жіночого алкоголізму нічим не відрізняється від чоловічого або підліткового. Основне завдання – допомогти позбутися тяги до спиртного і подолати психологічну залежність.

Після курсу реабілітації необхідно дотримуватися рекомендацій співробітників, до яких відноситися зміна кола спілкування, відмова від шкідливих звичок, придбання здорових інтересів і захоплень, повернення до трудової діяльності та формування соціально-активної життєвої позиції.

Автор: