Як алкоголь впливає на інтимне життя

Ні для кого не секрет, що алкоголь негативно впливає на інтимне життя. Жінки відзначають, що чоловіки стають імпотентами, якщо зловживають спиртними напоями. Відповідно вплив спиртного на всі функції організму, включаючи потенцію – негативний і алкоголіки потребують медичної допомоги.

алкоголізм і потенція

У медичному центрі доктора Василенко лікарі проводять комплексне обстеження організму, під час якого виходить виявити всі побічні ефекти та наслідки надмірного вживання спиртного. Після чого ми складаємо план лікування алкоголізму і його наслідків.

Алкоголь допомагає розслабитися

Багато людей впевнені, що алкоголь допомагає розслабитися. Насправді зробити це можна і без спиртних напоїв. Річ у тому, що при низькій стресостійкості люди схильні до емоційних перепадів, дратівливості та втоми. А первинний ефект розслаблення від алкоголю змушує їх думати, що проблема вирішується таким чином.

Що ж відбувається насправді? Насправді під впливом спиртного людина перебуває в стані алкогольного сп’яніння, у нього знижується концентрація уваги, він стає замкнутим або пригніченим. Все це відбивається на якості життя людей, що п’ють і погіршує ситуацію.

Що робити якщо чоловік п’є

Якщо ваш чоловік п’є і ви не знаєте що робити в такій ситуації – не шукайте легкий спосіб кинути пити, не використовуйте нетрадиційний підхід до лікування алкоголізму. Від ваших дій залежить здоров’я близької людини, включаючи його психічний і фізичний стан. Ретельно поставтеся до вибору лікувального закладу, яке пропонує послуги лікування алкоголізму.

наслідки алкоголізму

У нашому медичному центрі створені сприятливі умови для того, щоб алкоголік отримав необхідний спектр послуг – медичну, наркологічну і психологічну допомогу. Після лікування ми проводимо кодування або підшивку, щоб закріпити успішні результати психотерапії.

Як вилікувати жінку від пияцтва

Проблеми зі спиртним можуть бути не тільки у чоловіків, але й у жінок. Як вилікувати жінку від пияцтва? Підхід до лікування жіночого алкоголізму нічим не відрізняється від чоловічого або підліткового. Основне завдання – допомогти позбутися тяги до спиртного і подолати психологічну залежність.

Після курсу реабілітації необхідно дотримуватися рекомендацій співробітників, до яких відноситися зміна кола спілкування, відмова від шкідливих звичок, придбання здорових інтересів і захоплень, повернення до трудової діяльності та формування соціально-активної життєвої позиції.