Бупренорфін: що це, ефект передозування, наслідки вживання та лікування залежності

Що таке бупренорфін

Одним з відомих аналогів метадону є бупренорфін. Раніше він використовувався для лікування залежності від героїну, але з тих пір як з’ясувалося що цей препарат викликає залежність і здатний надавати наркотичний ефект його перестали використовувати з цією метою.

бупренорфін

Наркомани вживають бупренорфін під приводом лікування залежності від важких наркотиків, але фактично, вони намагаються замінити один наркотик іншим і це тільки погіршує їх стан.

Ефект бупренорфіну

За даними лікарів бупренорфін притуплює больові відчуття під час ломки від героїну або інших видів наркотиків і позбавляє від дискомфорту і м’язових спазмів. За словами наркоманів при вживанні бупренорфіну вони відчувають стан ейфорії і наркотичний ефект.

Бупренорфін нагадує по своїй дії метадон, він має розслаблюючий ефект і діє на центральну нервову систему організму як знеболюючий препарат, анальгетик.

Передозування

При передозуванні бупренорфіном негайно зверніться за допомогою до фахівців медичного центру доктора Василенко. Без допомоги нарколога ви не зможете запобігти смерті від бупренорфіну. Якщо ви помітили ознаки вживання наркотиків, вам необхідно запобігти ймовірність передозування і проконсультуватися з наркологом.

передозування бупренорфіном

У разі гострої необхідності лікар-нарколог проведе детоксикацію на дому, щоб стабілізувати стан наркомана. Але детоксикація не є повноцінним методом лікування залежності від бупренорфіну.

Наслідки вживання

Наслідки вживання бупренорфіну призводять до руйнування фізичної, психологічної і соціальної сфери життя людини.

Сюди входять: зміни в мисленні, відсутність об’єктивної оцінки свого стан, заперечення залежності, погіршення стану здоров’я, порушення координації руху, провали в пам’яті, втрата моральних цінностей.

Уникнути наслідків вживання бупренорфіну можна своєчасно звернувшись до фахівців медичного центру доктора Василенко.

Лікування залежності

Лікування залежності від бупренорфіну в стаціонарі медичного центру забезпечує повне позбавлення від наслідків вживання, абстинентного синдрому і психологічної залежності.

лікування залежності від бупренорфіну

Якщо ви потребуєте професійної допомоги та лікування наркоманії не відкладайте вирішення проблеми на потім, дійте негайно, щоб пройти курс відновлення і реабілітації залежності від бупренорфіну!