Амфетамінові наркомани – як розпізнати вживання

Наркотик фен – це небезпечний стимулятор із синтетичним складом, який викликає психологічне та фізичне звикання. Амфетамінові наркомани потребують комплексного лікування, яке можна пройти у медичному центрі доктора Василенко. Реабілітація триває 21 день за умов відкритого стаціонару.

амфетамінові наркомани

Як розпізнати вживання амфетаміну? Розширені зіниці – це одна з ознак вживання. Наркомани, які нюхають фен або вводять наркотик ін’єкційно, страждають від безсоння, виснаження організму, психозів, галюцинацій та наркотичної ломки. Зверніться за допомогою, якщо у вашій родині є амфетаміновий наркоман.

У чому небезпека амфетаміну

Як і будь-який інший наркотичний препарат, фен викликає залежність на психологічному та фізичному рівні. У чому небезпека амфетаміну? Вживання цієї речовини призводить до передозувань, психозів, інфекційних захворювань наркоманів – гепатит, ВІЛ, СНІД. Відомі випадки смерті.

При вживанні фена відбуваються збої у роботі життєво важливих систем організму. Відновлення після амфетаміну – це тривалий процес усунення наслідків отруєння організму за допомогою медикаментів та психотерапії. Щоб кинути нюхати фен, зателефонуйте за номерами гарячої лінії та запишіться на прийом до фахівців.

Лікування амфетамінової залежності

Пройти лікування амфетамінової залежності можна у медичному центрі доктора Василенко. Насамперед наші лікарі проведуть комплексне обстеження організму, детоксикацію. Після цього призначать необхідний комплекс лікувальних заходів для відновлення психіки та організму після вживання амфетаміну.

лікування амфетамінової залежності

Якщо ви помітили ознаки вживання амфетаміну і хочете переконатись у тому, що ваш близький став наркозалежним – ми пропонуємо пройти тести на вживання наркотиків та підтвердити залежність від фена у стаціонарі медичного центру доктора Василенка. Другий варіант – використовувати аптечні тести в домашніх умовах.

Як проходить лікування амфетамінової залежності

Лікування амфетамінової залежності проводиться командою компетентних фахівців у галузі наркології та психіатрії. Наші методи терапії допомагають відновити здоров’я, позбавитися наслідків вживання, придбати мотивацію до тверезого життя, усунути психологічне бажання вживати.

Особливості лікування залежності від амфетаміну в медичному центрі доктора Василенко – це унікальні методи, наприклад, гіпнотерапія або сеанси супер стрес-шокової терапії, аналогів яким немає в Україні. Такий підхід забезпечує позитивний результат і дозволяє позбутися хімічної залежності.