Реабілітація наркозалежних як неминучість

Прямим наслідком лікування наркоманії є реабілітація наркоманів. Проста детоксикація від наркозалежності буде недостатньою, аби остаточно припинити вживати наркотики. Людина повинна заново вчитися жити, інакше колишні стереотипи поведінки можуть повернути її до вживання. Швидкого і легкого способу повернути наркозалежного до нормального життя, нажаль, немає. Подолання залежності вимагає цілеспрямованості і бажання відродитися.

Центр реабілітації наркозалежних доктора Василенко створює всі умови для здорового відновлення особистості. Лікарі-психотерапевти працюють в декількох напрямках реабілітації та ресоціалізації особистості. Під впливом колективу центру пацієнт бачить небезпеку своєї колишньої поведінки, перед ним відкривається можливість нового здорового початку. Фахівці нашого центру також проводять роботу з оточенням пацієнта, тобто його рідними, що приїхали на лікування разом з ним. Проводяться спеціальні заняття, відбувається корекція поведінки, яка стала причиною наркоманії рідної людини.

Не оминають стороною духовний і культурний розвиток особистості пацієнтів: проводиться

 • арт-терапія,
 • уроки музики,
 • танці.

Реабілітація наркозалежних в Наркологічному центрі Василенко

Центр лікування наркотичної залежності доктора Василенко - ваш шанс побачити життя іншими очима. Знайдіть новий спосіб боротися з депресією. Поверніться до життя!

Центр реабілітації наркоманів доктора Василенко робить все, щоб пацієнти знайшли новий спосіб боротися з депресією та самотністю. Ми знаємо з чого почати лікування наркозалежних.

Багато в чому програма реабілітації наркоманів після наркотичної залежності визначає майбутнє пацієнта, в нашому центрі він повинен навчитися жити так, як він буде жити вдома.

Основні завдання соціальної реабілітації наркозалежних в центрі Василенко містять в собі:

 1. формування нового, здорового способу життя, формування нових стратегій поведінки, які не допустять вживання психоактивних речовин в майбутньому.
 2.  Допомога в налагодженні відносин з родиною, довірчого спілкування та творчого розвитку.
 3. Повне усвідомлення наслідків своїх дій, причин виникнення захворювання, а також проходження шляху до одужання.
 4. Допомога в боротьбі зі стресом і депресією.
 5. Розкриття особистісних ресурсів пацієнта, що сприяють формуванню здорового способу життя, на основі «Я-концепції».
 6. Побудова власної системи цінностей, цілей і завдань, можливості робити самостійний вибір і контролювати власну поведінку.
 7. Розвиток вміння оцінювати ситуацію.
 8. Розвиток вміння спілкуватися з оточуючими, співпереживати і пропонувати підтримку.
 9. Сформувати позитивне ставлення до власного я, навчити правильно оцінювати себе і свої можливості.
 10. Формування вміння правильно оцінювати негативні ситуації, шукати їх причини та шляхи правильного рішення.
 11. Розвиток самоконтролю.
 12. Розвиток самоаналізу.
 13. Формування навичок визначати короткострокові завдання і виконувати їх.
 14. Формування навичок прийняття відповідальності за наслідки своєї поведінки.

 

Після проходження реабілітації наркоманії в медичному центрі В.І. Василенко, пацієнти часто залишають відгуки. Вони розповідають про те, що заново народилися на цей світ. Вони повертають свої сім'ї, повертаються до дітей, починають цінувати те найдорожче, що є в їх житті - власну родину і батьків. Пацієнти, що залишили колишнє наркоманське оточення, повністю поміняли спосіб життя, своє ставлення до життя і наркотиків, не припиняють займатися саморозвитком, налагоджують свій емоційний, фізичний і психічний стан, вже ніколи не повертаються до наркотиків.

Детально про ціну лікування і відновлення особистості в нашому центрі ви можете дізнатися, зв'язавшись з консультантом на сайті ...