ЛІКУВАННЯ НАРКОЗАЛЕЖНОСТІ В ЗАПОРІЖЖІ

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР

РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР В ЗАПОРІЖЖІ

В останні роки в Запоріжжі проблема наркоманії стає все більш актуальною. Безліч молодих людей набувають шкідливих звичок, будучи впевненими, що це не хвороба, проте фахівці в області наркології стверджують зворотне – це проблема, що несе в собі важкі наслідки.

Вона, як і будь-який інший різновид залежності, має рішення: подолати пристрасть допомагає реабілітаційний центр в Запоріжжі, і це стосується не тільки тілесного аспекту і подолання на фізичному рівні, але і подальшої соціальної реабілітації.

ЛІКУВАННЯ НАРКОЗАЛЕЖНОСТІ У ЗАПОРІЖЖІ

Коли залежний тільки стає на хибний шлях, він ще не усвідомлює всієї серйозності проблеми. Наркотик представляється йому засобом, який дозволяє відчути свою силу і сміливість, перевагу, відчути радість і оптимізм, забути про проблеми. На цьому етапі хворий не відчуває себе залежним, вважаючи, що може відмовитися від прийому наркотиків в будь-який момент, як тільки побажає. Відчуття вседозволеності, невразливості підживлює цю впевненість, тому лікування наркотичної залежності на ранній стадії досить складне. «Центр Доктора Василенко» застосовує комплексну програму на основі власно розробленої методики. Після прийнятого рішення жити здоровим життям починається подальше лікування залежності, спрямоване на зміну способу мислення, роботу з психікою, корекцію особистісних якостей.

ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ, ЗАПОРІЖЖЯ

Реабілітаційний центр для наркоманів, а також людей, які страждають нехімічними різновидами залежності (наприклад, залежністю від азартних ігор), пропонують свої послуги для кожного, хто звернувся. Програма реабілітації складається з декількох ступенів, основними з яких є:

  • Стаціонарна терапія наркозалежних і алкоголіків
  • Реабілітаційні заходи – робота з психологом, зміна мислення, якостей характеру, пошук кореня проблеми;
  • Допомога співзалежних членам сім’ї

Наркодиспансер Запоріжжя пропонує не тільки подолання фізичної залежності, важливо проводити безперервне комплексне лікування, щоб уникнути рецидиву хвороби. Завданням реабілітаційного центру в цьому випадку є навчання колишнього залежного здатності самостійно вирішувати проблеми і бути відповідальним за власне життя.