Як правильно надати допомогу наркоману?

Наркоманія – особлива хвороба

Якщо перед вами стоїть завдання допомогти наркоману, вам необхідно вирішити для себе всього 2 питання:

  1. чи готові ви повністю слідувати рекомендаціям фахівця?
  2. чи готові ви міняти своє життя разом з наркоманом?

Багато хто вважає наркоманів закінченими людьми, опускають руки і не бажають що-небудь робити, щоб побачити хоча б крапельку світла самим, і допомогти побачити його іншим. Однак від вашого правильного рішення залежить життя близької людини і всієї родини. Зверніться до фахівця наркологічної клініки Василенко, щоб задати йому всі ваші запитання.

 

Наркоман – людина з певним захворюванням. 

Складність його захворювання полягає в тому, що хвора його душа і руйнується тіло. Так, він сам руйнує його, але початковим поштовхом до подібної поведінки зазвичай служить певний розлад, або так звана наркогенна психологічна готовність. І природно, що ця людина потребує допомоги. Якщо ви вирішили зробити крок назустріч своєму одужанню, або допомогти коханій людині позбутися наркотичної залежності, вам буде необхідна психологічна допомога (наркоманам).

На офіційному сайті медичного центру Василенко ви зможете знайти інформацію про те, як правильно себе вести, як реагувати і, навіть, як розмовляти з хворою людиною. Допомога наркозалежним людям та їх сім’ям є основним завданням нашого центру. Висококваліфіковані психологи і психотерапевти розробили цілий комплекс дій, спрямований на психологічне лікування наркоманії та запобігання подальших зривів. Зателефонувавши нам або залишивши заявку на безкоштовну анонімну консультацію ви дізнаєтесь як:

  • допомогти своїм близьким побороти залежність,
  • як впоратися з нескінченними обманами,
  • як не зруйнувати своє життя,
  • коли треба вчасно зупинитися, і багато іншого.

Зв’язавшись з фахівцем нашої клініки, ви можете записатися на лікування разом з хворим, пройти курс психотерапії та оволодіти всіма вищевказаними навичками.

Наркоманія – особлива хвороба, тиском, докорами і сварками її не вилікувати. Для того, щоб впоратися з цією хворобою, необхідно правильно визначити причину, беручи до уваги той факт, що часом психологічні розлади провокують наркоманію, отже, лікувати необхідно психіку. А часом наркоманія стає причиною психологічних розладів. Не варто забувати, що постановкою діагнозу і лікуванням обов’язково повинен займатися фахівець. У медичному центрі Василенко надається анонімна допомога наркозалежним, в процесі лікування вам допоможуть визначити:

  • що стало причиною наркотичної залежності
  • виділити спусковий механізм зриву
  • знайти альтернативні способи боротьби зі стресом.

Ви докладно дізнаєтеся про те, що таке рецидив і як з ним боротися, навчитеся складати власний план з профілактики рецидивів, зможете передбачити, в який момент він може наступити, щоб його уникнути.

Складно залишатися чистим після лікування, коли наркотик покинув організм, але смуток, депресія, відчуття самотності як і раніше всередині. Центр допомоги наркозалежним доктора Василенко – це те місце, де ви можете знайти душевний спокій, навчитися справлятися зі своїми душевними терзаннями. Фахівці центру допоможуть вам знайти упевненість в собі, навчать вас заново ставити перед собою цілі і виконувати їх, розкриють можливість альтернативних методів розслабитися, щоб уникнути рецидиву.

У нашому центрі психологічна допомога надається не тільки наркозалежним, а й їх сім’ям. Ви на своєму досвіді дізнаєтеся про поняття співзалежність, з чого вона складається і чому з нею необхідно боротися. Вас також навчать справлятися з нею.

Завдяки допомозі, яку можливо отримати в нашому медичному центрі, людина не тільки повністю відновлює свій організм від отруйного наркотику, а й відновлює свою душу, сім’ю, життя. Вона більше не буде перекладати проблеми з хворої голови на здорову. Тепер власна голова здорова і може вирішити будь-яку проблему!

Забути про наркотики, вбити в собі наркомана, отримати анонімну комплексну психологічну допомогу, звернутися за лікуванням і стати здоровою життєрадісною людиною – все це ви зможете отримати, зателефонувавши або зв’язавшись з консультантом нашого центру на сайті, щоб записатися на лікування. Не стримуйте себе кордонами ні фізичними, ні державними. Допомогу в лікуванні наркоманії може отримати будь-яка людина. Для іноземних пацієнтів ми надаємо перекладача.

 

Деталі лікування, реабілітації та профілактики ви можете дізнатися зателефонувавши за телефоном +38 (061) 764 42 32, +38 (099) 791 95 05, +38 (063) 401 57 01