Зрив після підшивки від алкоголізму

Зрив у алкоголіків

Зрив після підшивки від алкоголізму може обернутися серйозними наслідками для організму алкоголіка. Якщо під час підшивки залежна людина вип’є невелику дозу спиртного у неї з’являться симптоми, схожі на ознаки алкогольного отруєння. В цьому випадку знадобитися допомога нарколога, щоб уникнути смерті.

зрив після кодування

Не можна допускати розпивання алкогольних або слабоалкогольних напоїв після підшивки. Нарколог залишає свої рекомендації після проведення процедури і повідомляє про протипоказання після того, як в організм буде вводитися препарат-блокатор або ампула від алкоголізму.

Побічні ефекти

При вживанні спиртного після підшивки алкоголік помітить різке погіршення самопочуття. У нього з’явиться запаморочення, головний біль, утруднене дихання, підвищення артеріального тиску і навіть галюцинації. Побічні ефекти при зриві після підшивки можуть критично погіршити стан людини.

Щоб усунути дію алкоголю після зриву під час підшивки зверніться до лікаря-нарколога, який зможе усунути ознаки алкогольного абстинентного синдрому. Нарколог проведе очищення організму і відновить нормальну діяльність внутрішніх органів.

Як уникнути зриву

Щоб уникнути зриву після підшивки ви повинні дотримуватися рекомендацій нарколога і уникати старого кола спілкування, який може спровокувати вас на вживання. Пам’ятайте, що мова йде про ваше здоров’я і вживання спиртного може значно погіршити ваше здоров’я і закінчитися в палаті реанімації.

зрив після підшивки

Не піддавайте своє життя небезпеці і не експериментуйте зі спиртним, якщо не хочете впасти в кому або отримати ускладнення після підшивки. Ваше здоров’я у ваших руках, якщо ви відчуваєте непереборне бажання випити – пройдіть стаціонарне лікування алкогольної залежності і проконсультуйтеся з психологом.

Зрив після підшивки: що робити

Якщо уникнути зриву не вийшло і ви вже випили алкоголь після підшивки – негайно викличте нарколога на дом або зверніться до швидкої допомоги. Лікарі проведуть детоксикацію і виведуть токсичні речовини з організму. Вам запропонують пройти комплексне лікування алкогольної залежності.

Після курсу реабілітації в медичному центрі доктора Василенко ви позбудетеся від психічного бажання вживати спиртні напої. У вас вийде усунути тягу до алкоголю і позбутися від психічної залежності. Завдяки комплексному лікуванню ви зможете уникнути зриву після підшивки.