Запитання про кодування від алкоголізму

Питання про кодування від алкоголізму, які нам часто задають, пов’язані з тим, як проходить процедура, як переконати алкозалежну людину погодитися на процедуру, які є показання та протипоказання, скільки діє ампула від алкоголізму, які ефективні методи кодування ми використовуємо.

кодування від алкоголізму

Насамперед потрібно з’ясувати, чи хоче сама людина відмовитись від вживання спиртного. Якщо в нього немає бажання лікуватися, потрібно провести мотиваційну роботу, щоб сформувати стійке бажання на лікування. У цьому вам допоможуть спеціалісти медичного центру доктора Василенко.

Який метод кодування вибрати

Вибрати метод кодування допоможе лікар-нарколог. Фахівець проведе необхідні обстеження організму та психіки, визначить який зі способів лікування алкогольної залежності буде відповідним у тому чи іншому випадку. Метод може бути психотерапевтичний чи медикаментозний.

Ми рекомендуємо проводити кодування після курсу реабілітації у стаціонарі. Завдяки нашим методам лікування психологічної залежності вдасться позбавитися тяги до спиртного, а закріпити результати реабілітації можна за допомогою підшивки від алкоголізму або кодування.

Кодування від алкоголізму гіпнозом

Чи є кодування від алкоголізму гіпнозом ефективним? Так, це один із методів лікування алкогольної залежності, який ми використовуємо. Сеанси супер стрес-шокової терапії містять елементи гіпнозу, що дозволяє закласти в підсвідомості пацієнтів огиду до спиртних напоїв.

ефект кодування від алкоголізму

При цьому побічні ефекти кодування можуть виникнути лише за умови, якщо людина не дотримувалася рекомендацій лікарів і вирішила перевірити дію ампули від алкоголізму. Якщо ви випили після процедури – негайно зверніться до медичного центру доктора Василенко, щоб запобігти згубним наслідкам.

Скільки діє ефект кодування

Ефект кодування діє від 1 до 5 років. Після закінчення терміну необхідно повторити процедуру або пройти реабілітацію, щоб запобігти поверненню до вживання спиртного. Найкраще використовувати комплексний підхід – поєднувати психотерапевтичне лікування з медикаментозним.

Після реабілітації людина позбавиться психологічної залежності, а лікар-нарколог закріпить результати за допомогою підшивки або кодування. Це дозволить усунути два аспекти розвитку залежності – психологічний та фізіологічний. Зверніться за допомогою, щоб лікарі підібрали метод лікування, здатний позбавити алкоголіка залежності.