Як розпочати лікування від алкоголізму

Як розпочати лікування від алкоголізму, якщо п’яниця не хоче кидати пити? Коли людина звертається за допомогою сама, це збільшує шанси на успішне лікування, тому що добровільне бажання відмовитись від вживання спиртного є сприятливим фактором для підвищення ефективності реабілітації.

розпочати лікування алкоголізму

Мотивація – перший етап реабілітації. Психологи, психотерапевти та інші фахівці працюють над тим, щоб допомогти алкозалежній людині подолати заперечення та сформувати бажання пройти лікування. Зверніться до медичного центру доктора Василенко і ми допоможемо переконати вашу близьку людину кинути пити.

Скільки триває лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму у нашій клініці займає 21 день. Але терміни залежать і від того, який у вас стаж вживання, рівень мотивації на відмову від спиртного, в якому стані знаходиться ваш організм та психіка. Ми надаємо комплексну допомогу – наркологічну, психотерапевтичну.

Але якщо у п’яниці немає усвідомлення проблеми та він відмовляється від лікування – потрібно буде провести мотиваційну роботу, завдання якої набути бажання пройти лікування та позбутися шкідливих звичок. Для цього алкоголіку потрібно відвідувати консультації із психологом, психотерапевтом.

Перший крок у лікуванні алкоголізму

Перший крок у лікуванні алкоголізму – визнати проблему. Коли ви зрозумієте, що кинути пити самостійно не вийде, тоді ви станете на один крок ближче до тверезого життя. Звернувшись до медичного центру доктора Василенко ви пройдете комплексне лікування та позбавитеся тяги до спиртного.

пройти лікування алкоголізму

Не бійтеся просити допомоги, якщо у вашій сім’ї є алкоголік. Ми проводимо анонімне лікування алкоголізму у Запоріжжі. Фахівці запропонують пройти лікування в стаціонарі, яке включає наркологічну і психотерапевтичну допомогу. Це допоможе позбутися психологічної та фізичної залежності.

Курс лікування алкоголізму у стаціонарі

Переваги курсу лікування алкоголізму в стаціонарі в тому, що людина перебуватиме під пильним наглядом фахівців. Це означає, що лікарі завжди готові надати йому необхідну психологічну та наркологічну допомогу протягом курсу реабілітації.

Під час лікування алкоголік зможе позбутися потягу до алкоголю, навчитися контролювати свій емоційний стан, справлятися з психологічними труднощами. Ми допоможемо сформувати нову особистість, придбати стійку відразу до вживання спиртних напоїв.