Алкоголік не погоджується пройти лікування

Чому алкоголік не погоджується пройти лікування? Найчастіше причина того, що алкоголік не хоче лікуватися криється в потязі до спиртного – нав’язливому бажанні вжити, незважаючи на негативні наслідки. Додайте до цього заперечення залежності та ви отримаєте відповідь на своє запитання. Але чи є вихід із ситуації?

алкоголік не хоче лікуватися

Так, звернувшись до медичного центру доктора Василенко людині, яка п’є, допоможуть усвідомити проблему, позбутися тяги та прийняти рішення пройти реабілітацію. Досягається це завдяки мотиваційній роботі, бесідам із психологами. Коли в алкоголіка з’явиться бажання кинути пити його шанси на успішне лікування збільшаться.

Як змусити алкоголіка кинути пити

Як змусити алкоголіка кинути пити? Якщо у вашій сім’ї є п’яниця, то ви, напевно, використовували різні методи – сварки, скандали, прохання, умовляння, можливо навіть загрози, щоб пробудити в людині тверезий погляд на ситуацію, в якій він опинився. Але чи були ваші старання недаремними?

Швидше за все це не дало результату, і п’яниця продовжив вживати спиртне. Почати лікування можна за умови добровільної згоди пацієнта відмовитись від алкогольних напоїв. В інших випадках – усі способи лікування запійного алкоголізму будуть неефективними.

Як переконати алкоголіка кинути пити

Алкогольна залежність зачіпає не тільки фізичний аспект, а й впливає на психіку людини, яка п’є. Тому переконати алкоголіка кинути пити зможуть лише кваліфіковані спеціалісти. Примушувати людину пройти лікування не потрібно, вона має ухвалити рішення самостійно.

алкоголік відмовляється від лікування

Ми знайдемо підхід до кожної людини, незалежно від її віку, статі, стажу вживання. Бесіди з психотерапевтом, психологом, наркологом та психіатром зможуть вплинути на ставлення людини до спиртних напоїв та збільшити рівень мотивації на відмову від вживання.

Як допомогти алкоголіку визнати проблему

Алкоголік не визнає проблему, тому що у нього сформувалася психологічна та фізіологічна потреба у вживанні, через що деформувалося його сприйняття власного життя та здатність вибудовувати причинно-наслідкові зв’язки. Він щиро переконаний, що може покинути пити самостійно будь-якої миті.

Щоб допомогти йому подолати заперечення – зверніться до медичного центру доктора Василенко. Насамперед лікарі проведуть обрив запою та повернуть людину у тверезий стан, після чого можна переходити до мотиваційної бесіди, мета якої – допомогти алкоголіку визнати проблему та погодитися пройти лікування.