Яка допомога потрібна алкоголіку

Щоб відповісти на питання, яка допомога потрібна алкоголіку необхідно розібратися в причинах формування алкогольної залежності. Найчастіше люди не усвідомлюють, як алкоголізм вихідного дня перетворюється в запійне пияцтво і в який момент тяга до спиртного стає непереборною.

наркологічна допомога алкоголіку

Алкозалежній людині потрібна наркологічна та психологічна допомога. Лікар-нарколог допоможе обірвати запій, проведе детоксикацію організму і нормалізує його стан. Після цього рекомендується пройти психотерапію в стаціонарі медичного центру доктора Василенко, щоб усунути психічну залежність.

Психологічна допомога алкоголіку

Однією з причин пройти лікування алкоголізму є неможливість відмовитися від спиртного самостійно. Психологічна допомога алкоголіку спрямована на подолання заперечення залежності та прийняття проблеми. Фахівці допомагають усвідомити шкоду зловживання алкоголем і прийняти рішення пройти реабілітацію.

Курс лікування алкоголізму в стаціонарі дозволяє провести роботу з запереченням і помилковими переконаннями, сформувати стійку відразу до спиртного. Завдяки психотерапії, сеансам супер стрес-шокової терапії, індивідуальним, сімейним і груповим консультаціям з психологом алкоголік зможе подолати тягу до алкоголю.

Наркологічна допомога алкоголіку

При запійному алкоголізмі та хронічному отруєнні організму спиртними напоями людині потрібна екстрена наркологічна допомога. Якщо алкозалежна людина не може вийти із запою – неможливо почати лікування не очистивши організм від токсичних речовин. Лікар-нарколог проведе детоксикацію організму.

психологічна допомога алкоголіку

Перебуваючи в стаціонарі за станом алкоголіка спостерігає команда кваліфікованих фахівців. Це допомагає уникнути зриву, усунути симптоми психозу і білої гарячки. Після медикаментозного очищення лікарі підбирають методи відновлення психіки при алкоголізмі.

Лікування психологічної залежності

Якщо ви пройшли детоксикацію – вам потрібно пройти лікування психологічної залежності. Тільки комплексний підхід здатний позбавити людину від тяги до вживання спиртного. Якщо у вашій родині є алкоголік – зверніться до фахівців медичного центру доктора Василенко.

Ми допоможемо позбутися від психічної залежності та наслідків вживання спиртного для організму. Наші лікарі мають успішний досвід роботи та 25-річний професійний стаж, що дає змогу говорити про ефективність методик лікування алкоголізму, які ми застосовуємо.