Психічні розлади

Психічні розлади діагностуються як в ранньому, так і в зрілому віці. Зверніться до психіатра, якщо у вас в родині були люди з розладами психіки, неврозами і іншими відхиленнями, які вимагають втручання фахівців.

розлад психіки

Психіатр в Запоріжжі проведе медичне обстеження і визначить тип розладу, щоб підібрати ефективне медикаментозне і психотерапевтичне лікування. У медичному центрі доктора Василенко вам нададуть професійну допомогу.

Ознаки розладів особистості

Розлади психіки прогресують з віком. На це впливає оточення, здатність адаптуватися до зовнішніх подразників. Ознаки розладів особистості можна визначити по ряду симптомів:

  • Людина відчуває тривогу, нав’язливі страхи, спустошеність, нездатність контролювати свої емоції й думки;
  • Формуються проблеми у взаєминах з близькими. Людині важко сформулювати свої думки або потреби, загострюється рівень конфліктності;
  • Емоційна лабільність призводить до апатії, депресії, замкнутості, втрати власної значущості, відчуття внутрішньої порожнечі;
  • Люди з психічними розладами гіперчутливі, приймають все близько до серця, через це часто вступають в конфлікти з оточуючими;
  • Зростаюча тривога і неспокій призводять до параної, галюцинацій, неможливості відрізнити ілюзії від реальності;
  • Зрештою людина ізолюються, уникає спілкування, проявів емоцій і контакту з людьми. З кожним днем ​​симптоми обтяжуються, з’являються думки про суїцид.

Залежно від етіології, ситуація може погіршитися і досягти критичної позначки, коли без допомоги психіатра не обійтися. Відкоригувати й поліпшити стан допоможуть фахівці наркологічного центру доктора Василенко.

Як проходить лікування розладів психіки

Наші лікарі використовують комплексний підхід у своїй роботі. Ми застосовуємо медикаментозні та психотерапевтичні методи для того, щоб стабілізувати самопочуття пацієнта з психрозладом, а саме:

  • Седативні препарати. Вони дозволяють зняти напругу, знизити рівень тривоги, мають заспокійливий ефект. Нормалізують сон, знижують прояви депресії, ефект спрямований на корекцію загального стану;
  • Ноотропи та нейролептики. Відновлюють розумову діяльність, допомагають справлятися зі стресом, усувають емоційні перепади й напади агресії. Відновлюється здатність встановлювати причинно-наслідкові зв’язки;
  • Антіпсихотики та транквілізатори. Зводять до мінімуму психомоторне збудження, надають стійкий результат при галлюцинозах і психозах. Позбавляють від напруги, володіють м’яким заспокійливим ефектом.

Додаткові методи лікування психічних розладів це – психоаналіз, проведення групової терапії, яка спрямована на самодопомогу, використання діалектичної поведінкової терапії та сімейні консультації.

Лікування психічних розладів

Лікування психічних розладів починається з огляду лікаря, чия сфера діяльності – область психіатрії. У деяких випадках необхідна довічна медикаментозна терапія, для усунення загострень у людей із захворюванням.

психічні розлади

Отримати консультацію психіатра в Запоріжжі для обстеження функцій психіки і виявлення відхилень можна в медичному центрі доктора Василенко. Ми надаємо комплексну допомогу та стаціонарне лікування розладів психіки.