Як вилікувати алкоголізм

Як вилікувати алкоголізм у чоловіка, жінки або підлітка? З будь-якої ситуації є вихід. Ваше завдання – правильно вибрати установу і фахівців, які будуть проводити лікування алкоголізму в стаціонарі. 25-річний досвід роботи лікарів медичного центру доктора Василенко доводить, що алкоголізм виліковний.

як вилікувати алкоголізм

При хронічному пияцтві відбувається процес деградації особистості. Психологічний і фізичний стан людини, яка п’є погіршується з кожною чаркою. Вирішувати проблему потрібно комплексно. Недостатньо пройти детоксикацію та обірвати запій, щоб кинути пити. Але це необхідно зробити, щоб підготувати людину до подальшого лікування.

Наслідки алкоголізму

Наслідки алкоголізму – цукровий діабет, цироз печінки, проблеми зі шлунково-кишковим трактом і серцево-судинною системою – це причини пройти лікування алкогольної залежності. При запої організм перестає нормально функціонувати, з’являються збої в роботі внутрішніх органів і життєво-важливих систем.

Для їх усунення необхідна комплексна допомога. У медичному центрі доктора Василенко лікарі проведуть повне обстеження організму, визначать наслідки пияцтва для здоров’я і допоможуть відновити стан алкозалежної людини. Це стосується не тільки фізичного, а й психічного здоров’я.

Анонімне лікування алкоголізму

Пройшовши анонімне лікування алкоголізму ви можете бути впевнені в тому, що інформація про вас або про вашу історії хвороби не буде афішуватися. Наші співробітники – компетентні фахівці та ми проводимо лікування алкогольної залежності без постановки на наркологічний облік.

лікування алкоголізму в Запоріжжі

Співробітники медичного центру доктора Василенко розглядають кожен випадок в індивідуальному порядку і враховують особливості кожної людини при складанні плану лікування. У нас ви можете бути впевнені в анонімності, професіоналізмі та результативності запропонованих послуг.

Лікування алкоголізму в Запоріжжі

Якщо вам необхідно пройти лікування алкоголізму в Запоріжжі – довіряйте професіоналам з бездоганною репутацією і 25-річним досвідом роботи. Відео-відгуки наших пацієнтів – це доказ того, що методи, які ми застосовуємо на практиці доводять свою ефективність.

Крім того, що ви отримаєте медичну і психологічну допомогу, лікарі запропонують вам закріпити результати реабілітації за допомогою кодування або підшивки. Ці процедури дозволяють позбутися від тяги до вживання спиртних напоїв і використовуються, як допоміжний метод по завершенню курсу лікування в стаціонарі.