Фізична залежність від наркотиків

 Що таке фізична залежність від наркотиків? Цей стан визначається тим, коли організм не може функціонувати нормально без дози. З цим стикається кожен наркоман, не залежно від того які види наркотиків він вживав і в якій кількості. Абстинентний синдром змушує вживати нову дозу.

фізична залежність від наркотиків

Синдром відміни проявляється в ряді симптомів: безсоння, ломка, психологічна напруга, емоційні перепади, депресія. Крім фізіологічних проявів залежності присутні та психічні. При їх появі наркозалежному потрібна допомога фахівців, бо кинути вживати самостійно неможливо.

Ломка у наркомана

Ломка у наркомана проходить болісно. У цей період людина потребує нової дози наркотику, але не для того, щоб випробувати ейфорію, а щоб привести свій організм в “нормальний стан” під яким мається на увазі відсутність ознак абстиненції – головного болю, нудоти, больового синдрому в суглобах і кістках.

Крім того, психологічна ломка від наркотиків – це ще одна ознака того, що пора звернутися за допомогою. Позбутися від абстиненції – це перший крок. Після чого необхідна психотерапія і заняття з психологом, щоб позбутися від психологічного бажання вживати наркотики.

Наркологічна допомога

Наркологічна допомога входить до переліку послуг, які ви отримаєте при стаціонарному лікуванні наркоманії. Лікарі медичного центру доктора Василенко проведуть детоксикацію організму та очистять його від токсичних речовин. Це допоможе зняти ломку від наркотиків і стабілізувати фізичний стан.

зняти ломку від наркотиків

Ми надамо вам допомогу при передозуванні наркотиками, проконсультуємо про лікування інфекційних захворювань, допоможемо позбутися від наслідків вживання наркотиків і відновити нормальний стан організму. Після цього лікарі складуть для вас індивідуальний план реабілітації.

Комплексне лікування наркоманії

Комплексне лікування наркоманії дозволяє не тільки зняти ломку від наркотиків, але і провести роботу з психологічним станом наркозалежної людини. Завдяки сеансам супер стрес-шокової терапії, психотерапії та іншим підходам до лікування наркоман зможе назавжди позбутися від тяги до наркотику.

Після курсу лікування в медичному центрі доктора Василенко ви позбудетеся від психічної та фізичної залежності, а так само наслідків вживання. Ми допоможемо налагодити взаємини з близькими людьми й повернутися до тверезого способу життя, сформувавши навички профілактики рецидиву.