Лікування наркоманії за примусом

Чому лікування наркоманії за примусом не є результативним підходом до терапії залежності? Після того як на наркомана з нестійкою психікою чиниться тиск, він стає агресивним і замкнутим і не має жодного бажання лікуватися. Цей спосіб впливу є руйнівним.

лікування наркоманії за примусом

Наш професійний стаж понад 25 років доводить, що лише добровільне бажання відмовитися від вживання ПАР та змінити своє життя може вплинути на результат лікування. Тому в медичному центрі доктора Василенко немає примусового лікування наркоманії, у нас відчинені двері та всі пацієнти проходять реабілітацію за власною згодою.

Чим може зашкодити примусове лікування

Примусове лікування може зашкодити наркоману. Людина, яка вживає речовини, що впливають на її свідомість, не здатна тверезо оцінювати ситуацію, тому всі спроби переконати наркомана лікуватися закінчуються невдало. Крім того, під впливом ПАР у людини можуть бути спалахи параної при спробах почати розмову про лікування.

Деякі реабілітаційні центри, крім психологічного тиску на наркомана, можуть також застосовувати фізичну силу. Такі заходи вважаються порушенням прав людини та люди, які вчинили злочин, можуть бути притягнуті до кримінальної відповідальності. Не ризикуйте здоров’ям близької людини, як фізичним, так і психічним.

Чим замінити примусове лікування наркоманії

Якщо ви перебуваєте у скрутному становищі через те, що у вашій сім’ї є наркоман, не поспішайте використовувати примусове лікування наркозалежності. Зверніться до психологів медичного центру доктора Василенко, які проведуть бесіду з наркоманом та переконають його відмовитись від вживання.

замінити примусове лікування наркоманії

Замінити примусове лікування можна грамотною підготовкою до реабілітації, яку пропонують наші фахівці. Вона полягає у відвідуванні психолога, психотерапевта. Психологи проведуть роботу із запереченням залежності, допоможуть усвідомити проблему та переконатися у необхідності реабілітації.

Чим може закінчитися примусове лікування наркозалежності

Якщо ви перейдете у вкладку «відео відгуки» на нашому сайті, зможете почути думку залежних людей про те, чим може закінчитися примусове лікування наркоманії. Багато пацієнтів приїхали до нас із негативними враженнями від попереднього, примусового лікування.

Наші пацієнти відзначають, що очевидні переваги медичного центру доктора Василенко в тому, що у нас нікого ні до чого не примушують, у нас відчинені двері та нікого не утримують насильно. До кожної людини ми ставимося з повагою та не обмежуємо її у правах. Кожен робить свій вибір – проходити лікування або продовжувати вживати.