Як допомогти підлітку при наркоманії

Якої допомоги потребує дитина наркоман? Перше і найважливіше – надати залежній людині психологічну допомогу. Саме психічне звикання до наркотичних препаратів руйнівно впливає на стан підлітка. Позбутися залежності допоможе команда фахівців медичного центру доктора Василенко.

як допомогти дитині наркоману

Крім того, після вживання ПАР виникає ряд побічних ефектів для організму, при яких необхідна наркологічна допомога. Ми проводимо комплексне обстеження в стаціонарі, щоб підібрати ефективні методи терапії при наркотичної залежності в підлітковому віку.

Як зняти ломку від наркотиків у підлітка

Ні в якому разі не намагайтеся зняти ломку від наркотиків у підлітка самостійно. Ви можете погіршити його стан, якщо будете використовувати способи з інтернету або інші сумнівні методи. Терміновий виклик нарколога на дом або звернення в стаціонар медичного центру доктора Василенко – це безпечний метод позбутися ломки.

Традиційна детоксикація використовується в більшості випадків, щоб вивести токсичні речовини з організму. УБОД застосовується, якщо підліток вживав ін’єкційні наркотики-опіати: героїн, макове насіння, метадон, опіум. У такому випадку лікування абстиненції рекомендується проводити тільки в стаціонарі.

Як підтвердити вживання наркотиків

Ви можете купити тести на наркотики в аптеці, щоб підтвердити вживання ПАР. Але найкраще звертатися до нарколога-психіатра, який візьме аналіз сечі або крові й з точністю визначить не тільки факт вживання, а й стадію залежності, а так само допоможе з’ясувати вид наркотичної речовини, яку приймав наркоман.

підліток наркоман

Тести на наркотики неможливо підробити, якщо вони проводяться в стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Наші фахівці проведуть обстеження фізичного і психологічного стану підлітка, залишать свої рекомендації з приводу ваших подальших дій щодо лікування залежності.

Що робити батькам

Якщо батьки помічають ознаки наркоманії на обличчі або в поведінці підлітка, необхідно проконсультуватися з фахівцями медичного центру доктора Василенко. Мотивація наркоманів на лікування – це спосіб переконати дитину в тому, що йому потрібна допомога фахівців для повернення до тверезого життя.

Зберігайте спокій і не використайте морального тиску на дитину. Якщо ви не можете провести з ним бесіду самостійно – довірте це професіоналам. Психолог, психіатр або лікар-нарколог зможуть визначити стаж вживання і знайти потрібні слова, щоб підліток погодився пройти лікування.