Як допомогти наркоману під час ломки

Якщо ви не знаєте, як допомогти наркоману під час ломки, довірте цю справу професіоналам. Лікарі наркологічного центру доктора Василенко проведуть детоксикацію наркомана в стаціонарі. Ми використовуємо сертифіковані медичні препарати, щоб зняти ломку від наркотиків.

наркотична ломка

Встановлюється крапельниця з ноотропами, вітамінним комплексом, ненаркотичними анальгетиками та іншими ліками, що сприяє швидкому виведенню токсичних речовин з організму. У деяких ситуаціях може знадобитися УБОД, наприклад при вживанні опіатів.

Екстрена наркологічна допомога

Скористайтеся екстреною наркологічною допомогою, щоб поліпшити стан залежної людини. Аптечні препарати та самолікування можуть нашкодити здоров’ю і не допоможуть вирішити проблему абстинентного синдрому. Ультра швидка опійна детоксикація допоможе швидко нормалізувати роботу організму.

Якщо ви вживаєте метадон, героїн або макове насіння, то напевно знаєте, що ломка від цих наркотиків проходить болісно і триває понад місяць. Нарколог знає, як очистити організм від отруйних речовин і допомогти поліпшити самопочуття залежної людини за 24 години.

Детоксикація або УБОД – що вибрати

Такі методи медикаментозного очищення організму, як детоксикація або УБОД, є невід’ємною частиною лікування наркоманії в медичному центрі доктора Василенко. Підготовчий етап для подальшої реабілітації – це виведення наркотику з організму і зняття абстинентного синдрому.

ломка у наркоманів

Людина не може засвоювати інформацію про шкоду наркотиків, відвідувати психотерапію і брати участь в програмі реабілітації без детоксикації організму. Зверніться до нарколога, якщо не можете зняти ломку самостійно і відчуваєте больовий синдром. Наші фахівці допоможуть позбутися від абстиненції.

Ломка від опіатів – що робити

Якщо ви зіткнулися з ломкою від опіатів, і не знаєте що робити в такій ситуації – не намагайтеся вирішити проблему самостійно. Наркологічна допомога в стаціонарі спрямована на усунення побічних ефектів опіатів і відновлення організму. Після чого ми рекомендуємо пройти курс реабілітації для позбавлення від психічної залежності.

При передозуванні наркотиками ми так само рекомендуємо викликати бригаду швидкої допомоги, щоб надати наркоману необхідну допомогу. Фахівці медичного центру доктора Василенко знають, як надати першу допомогу наркоману при передозуванні або під час ломки від наркотиків.