Відновитися після вживання наркотиків

Як відновити організм після вживання наркотиків? Ні для кого не секрет, що вживання наркотичних препаратів негативно впливає на роботу життєво-важливих систем організму. Хронічне отруєння токсичними речовинами призводить до смертельних інфекційних захворювань.

відновлення після наркотиків

Коли наркотики накопичуються в крові, це призводить до інтоксикації організму. У наркозалежних руйнується не тільки фізичний стан, а й психологічний. Психічні розлади у наркоманів – не рідкість. Відновитися після вживання наркотиків допоможе стаціонарна програма реабілітації.

Стаціонарна реабілітація

Стаціонарна реабілітація для наркозалежних – це ефективний метод очистити організм від токсичних речовин і відновити психологічний стан. Для кожної людини складається індивідуальний план терапії. Після курсу лікування психологічний, фізичний і емоційний стан поліпшуються.

У стаціонарі медичного центру доктора Василенко проводиться комплексне лікування. Лікар-нарколог, психотерапевт і психологи оглядають пацієнта під час зустрічі, визначають його стаж залежності, і які наслідки для здоров’я заподіяли наркотики. Після чого проводиться комплексне лікування наркоманії.

Які процедури проводить нарколог

Лікар-нарколог проводить медикаментозне зняття ломки. Абстинентний синдром – це перша причина, по якій наркоман відчуває дискомфорт, хворобливі відчуття і відмовляється від проходження лікування. Ми допоможемо позбутися від абстиненції з допомогою детоксикації або УБОД.

відновлення організму після наркотиків

УБОД проводиться при вживанні наркотиків опійної групи. Ломка від метадону, героїну, макового насіння може тривати понад місяць. З’являються проблеми зі сном, депресія, постійне психологічне напруження, яке супроводжується фізичним болем. Лікар допоможе вивести наркотик з крові за кілька днів.

Як проходить процес відновлення

При стаціонарному лікуванні наркоманії процес відновлення проходить під наглядом команди лікарів. Початок реабілітації – це поліпшення фізичного стану залежної людини за допомогою медикаментозного лікування. Наші лікарі зможуть позбавити вас від наслідків вживання і наркотичної ломки.

Відновлення психіки – це найголовніша частина терапії. Ми використовуємо авторську методику, яка дозволяє усунути психічну залежність, тягу до вживання наркотиків і сформувати навички тверезого життя – метод Василенко, гіпноз, сеанси супер стрес-шокової терапії.