Залежність від Прегабаліну

Що таке Прегабалін? Препарат, відомі назви якого: Неогабін, Лірика, Альгеріка, Габана – це аптечні наркотики, які викликають психологічне та фізичне звикання. Прегабалін продається без рецепта в аптеках. По своєму ефекту він схожий на деякі види транквілізаторів.

ліріка альгеріка неогабін габана

При проведенні тестів на формування залежності було виявлено, що аддикція виникає у великого відсотка людей. Дослідження довели, що препарат має ейфорійний ефект і посилює залежність у тих людей, які раніше вживали інші види наркотиків або зловживали спиртними напоями.

Ефект Прегабаліну

Який ефект Прегабаліну на організм людини? Препарат надає знеболюючий ефект. При тривалому застосуванні виникає залежність – людина відчуває компульсивне бажання вживати, а під час ремісії відчуває ломку.

Дія Прегабаліну згодом призводить до погіршення самопочуття, як психічного, так і фізичного.  Наркозалежний відчуває проблеми зі сном, відсутність апетиту, панічні атаки, нав’язливі страхи.

Як зняти ломку від Прегабаліну

Ломка від Прегабаліну триває немало часу, якщо вчасно не звернутися по допомогу до лікаря-нарколога, як і його аналоги – Габана, Неогабін, Лірика, Альгеріка. Вживання призводить до розладів сну, емоційних перепадів і фізичних проявів залежності.

лірика

Якщо Прегабалін вживати одночасно з іншими різновидами наркотичних препаратів, організму наноситься подвійний удар. Без наркологічної допомоги зняти ломку від Прегабаліну неможливо.

Лікування залежності від Прегабаліну

З чого почати лікування залежності від Прегабаліну? В першу чергу ми працюємо з тими, у кого недостатній рівень мотивації, щоб відмовитися від вживання наркотиків. Ми допоможемо переконати наркомана лікуватися, навіть якщо він цього не хоче.

Після мотиваційної бесіди ми пропонуємо пройти курс лікування в стаціонарі, який допоможе протягом місяця позбутися всіх проявів психічної залежності – заперечення і тяги до вживання, відновити організм і психіку.