Залежність від ліків- причини формування і методи лікування

Залежність від ліків

Лікарська залежність формується по причині змісту у складі психоактивних речовин. Наприклад, Налбуфін може призначатися для зняття післяопераційного болю, але цей препарат здатний викликати фізичне і психологічне звикання. Синдром відміни свідчить про розвиток залежності.

залежність від ліків

Якщо ви звернули увагу на те, що після скасування вживання ліків у вас з’являються ознаки фізичної абстиненції, тобто нездужання, головний біль, дискомфорт в області суглобів або кісток – проінформуйте вашого лікаря про те, що у вас розвивається залежність.

Методи лікування залежності

Якщо залежність від ліків підтвердилася, лікар підбере інші препарати, для того щоб знизити біль після операцій або під час серйозних захворювань, без вмісту психоактивних речовин в складі. Своєчасно зверніть увагу на зміни вашого самопочуття при відміні препаратів.

Необхідною умовою при терапії є зниження дозування препарату, до якого розвивається залежність, до повного його скасування. Лікар-нарколог допоможе зняти ознаки ломки і позбавить вас від хворобливих відчуттів, підбере інші медикаменти, здатні усунути наслідки оперативних втручань.

Як уникнути розвитку залежності

Розвитку залежності від ліків можна уникнути, якщо строго слідувати інструкції прийому препарату, щоб не перевищувати дозування і завершити лікування в термін. Якщо не дотримуватися рекомендацій лікарів, у вас почне формуватися залежність від ліків. Це призведе до наркоманії.

методи лікування від алкоголізму

Лікарська залежність має ті ж симптоми, що при наркотичної залежності. Від ліків виникає передозування при вживанні у великій кількості, а також абстинентний синдром. Особливо це стосується знеболюючих і наркотичних анальгетиків, з вмістом опіуму або синтетичних опіатів в складі.

Наркозалежність від медичних препаратів

Наркозалежність від медичних препаратів призводить до стрімкого погіршення фізичного і психологічного стану. Крім абстиненції, людина відчуває психологічне бажання прийняти нову дозу, щоб позбутися від болю. Це закінчується тим, що без знеболюючих людина більше не відчуває себе комфортно.

Наші фахівці допоможуть виявити ознаки лікарської залежності на ранній стадії і підібрати ефективні методи усунення цієї проблеми. У стаціонарі ви отримаєте кваліфіковану медичну і психологічну допомогу. Ми складемо індивідуальний план реабілітації для вас і допоможемо позбутися наркозалежності.