Наркотики після яких виникає ломка

Наркотики після яких виникає ломка вживаються не тільки ін’єкційно. Їх можна нюхати, курити, приймати перорально. До таких препаратів належать аптечні наркотики, психостимулятори, опіати, синтетичні речовини, галюциногени.

ломка наркотична

Після вживання різних видів наркотиків виникає ломка. Абстинентний синдром може тривати більше одного місяця, в залежності від дозування, яке приймав наркоман, тривалості стажу вживання і загального стану організму.

Ломка від опіатів

Ломка від опіатів – це наслідки вживання метадону, героїну, макового насіння, ширки, дезоморфіна, а також їх синтетичних аналогів, наприклад налбуфін. Позбутися від абстиненції допоможе лікар-нарколог медичного центру. У домашніх умовах зняти ломку неможливо.

Абстиненція виражається в болях суглобів, кісток, м’язових спазмах, перепадах настрою, депресії, думках про суїцид. Справитися з ламкою без допомоги фахівців швидко і безпечно не можна. Якщо ви зіткнулися з абстинентним синдромом після вживання опіатів – зверніться до лікаря-нарколога.

Ломка від стимуляторів

Психостимулятори – наприклад амфетамін або сіль, при тривалому вживанні, призводять до абстиненції. Під час ломки наркоман відчуває фізіологічну потребу в новій дозі, а також постійне психологічне напруження і тягу до вживання наркотиків.

ломка

Такі види ПАР призводять до найсильнішого абстинентному синдрому, від якого можна позбутися за допомогою наркологічних послуг. Проведення детоксикації сприяє виведенню токсичних речовин і відновлення організму після вживання наркотиків.

Як зняти ломку від наркотиків

Якщо у вас є хімічна залежність та ви потребуєте наркологічної допомоги, щоб зняти ломку від наркотиків – наші фахівці проведуть медикаментозне очищення і допоможуть відновити стан вашого організму.

Після того, як ознаки абстиненції будуть усунені, ми рекомендуємо пройти курс психотерапевтичного лікування в медичному центрі доктора Василенко. Це необхідно для того, щоб позбутися від нав’язливого бажання вживати, подолати заперечення і повернутися до тверезого способу життя.