Психіатрична допомога при наркоманії

Навіщо та в яких ситуаціях потрібна психіатрична допомога при наркоманії? При вживанні заборонених наркотичних препаратів шкода завдаватиметься не тільки організму, а й психіці. Такі наслідки як психоз та галюцинації потребують втручання нарколога-психіатра, який підбере медикаментозне лікування.

психіатр для наркомана

Напади паніки, параноя, нав’язливі думки, суїцидальні нахили – до цього призводить отруєння організму токсичними речовинами. Наслідки можуть бути незворотними, перебуваючи у стані психозу під впливом наркотиків, людина може завдати шкоди собі або оточуючим людям.

Консультація психіатра

Консультація психіатра необхідна, якщо ваш родич перебуває у неадекватному стані та не може контролювати себе. Його поведінка може супроводжуватися різкими емоційними перепадами, необдуманими вчинками, тактильними, слуховими чи зоровими галюцинаціями.

Крім того, людина під час психозу не здатна відрізнити реальність від ілюзії. Вона може чути голоси, поводитися неадекватно. Зверніться до нарколога, який проведе обстеження стану психіки та складе індивідуальний план відновлення при наркозалежності.

Психіатр для наркомана

Яку допомогу надасть психіатр для наркомана? До лікаря звертаються батьки, які помітили зміни у поведінці своєї дитини, але не можуть зрозуміти причини. Психіатр допоможе визначити, чи пов’язано це із вживанням заборонених препаратів, чи людина просто натрапила на труднощі й не може знайти вихід із ситуації.

психіатрична допомога наркоманам

У будь-якому випадку необхідно звернутися до професіонала, який допоможе вирішити вашу проблему. Медичний центр доктора Василенка проводить комплексне обстеження організму та психіки, щоб діагностувати стадію залежності та надати кваліфіковану допомогу наркоману.

Психіатрична лікарня для наркоманів

Психіатрична лікарня для наркоманів вам не знадобиться, якщо ви вчасно звернетеся за допомогою. Наша команда фахівців має 25-річний досвід роботи із хімічно залежними людьми. Унікальний підхід до реабілітації дозволяє відмовитись від вживання наркотиків назавжди.

Для відновлення психіки слід пройти курс лікування наркоманії в стаціонарі. Людині допоможуть позбавитися психологічної та фізіологічної залежності, усунуть наслідки отруєння організму токсичними речовинами та допоможуть повернутися до здорового способу життя, відмовившись від шкідливих звичок.