Методи профілактики наркоманії

Які методи профілактики наркоманії допоможуть запобігти інтересу до заборонених наркотичних препаратів? Батьки повинні регулярно проводити бесіду про смертельну небезпеку наркотиків із підлітками, адже саме у шкільному віці формується інтерес до ПАР.

методи профілактики наркоманії

Наркотики, які користуються популярністю у підлітків викликають миттєве звикання, що призводить до руйнівних наслідків для організму та психіки. Профілактичні роботи проводяться психологами, соціальними педагогами, а головне – членами сім’ї, які відповідають за життя дитини.

Профілактика наркозалежності серед молоді

Профілактиці наркозалежності серед молоді приділяється велика увага з боку держави та школи. Але часто батьки перекладають на них відповідальність повністю і не приділяють достатньо уваги розмові з дитиною.

Члени сім’ї повинні звертати увагу на те, як змінюється поведінка дитини. Будь-які зміни, особливо негативні, може бути ознакою розвитку залежності. Наприклад, девіантна поведінка, прогули, відсутність інтересів, замкнутість, неуспішність у школі.

Профілактика наркоманії у ранньому віці

Чому потрібна профілактика наркоманії у ранньому віці? Щоб уберегти свою дитину від згубної пристрасті, ви повинні привчати її до відповідальності з раннього віку. Дозволяйте дитині приймати рішення самостійно та відповідати за свої дії.

Все починається з малого, спочатку підліток пробує наркотики один раз, потім у нього виникає патологічний потяг до ПАР. Щоб запобігти розвитку наркоманії, звертайте увагу на зміни в поведінці близьких людей і не бійтеся звертатися за допомогою.

Профілактика наркоманії у школах

Залучати до профілактики наркоманії у школах потрібно людей, з досвідом боротьби з хімічною залежністю. Це може бути лікар нарколог-психіатр, соціальний педагог, психолог. Фахівці проведуть роботу з класом, зможуть виявити дітей з девіантною поведінкою та схильністю до вживання.

профілактика наркоманіїї

Надалі робота буде спрямована на запобігання розвитку наркоманії серед молоді. Якщо працівники виявлять наркозалежного підлітка, йому буде надано професійну допомогу. Наша команда проводить комплексне лікування підліткової наркоманії.