Професійне лікування наркоманії

Вибирайте професійне лікування наркоманії, яке охоплює всі аспекти розвитку залежності психологічний, фізичний, соціальний, моральний. У реабілітаційних центрах ви не зможете пройти комплексне обстеження, виявити захворювання наркоманів та вилікуватися від них.

професійне лікування наркоманії

Медичний центр Василенко надає таку можливість. Наша команда лікарів із великим професійним стажем проведе повну діагностику здоров’я та призначить необхідне лікування. Наркоман потребує не тільки медичної, а й психотерапевтичної допомоги, яку ми надаємо.

Наркологічна допомога наркоманам

Перший крок на шляху до тверезого життя – наркологічна допомога наркоманам, яка починається з консультації лікаря-нарколога. Лікар визначить супутні захворювання, підбере медикаментозне лікування, проведе детоксикацію організму і позбавить вас абстинентного синдрому.

Ви можете приїхати до стаціонару та пройти обстеження, записатися на консультацію до нарколога та отримати інформацію про свій стан здоров’я, пройти необхідне лікування. Ми надаємо екстрену наркологічну допомогу при передозуванні, ламанні від макового насіння та інших наркотичних препаратів.

Психологічна допомога наркоманам

Психологічна допомога наркоманам також потрібна, як і наркологічна. Тяга до наркотиків спонукає залежних знову вживати, тому не вирішивши проблему психічного потягу до ПАР, неможливо позбутися залежності. Програма лікування спрямована на усунення двох аспектів адикції.

психологічна допомога наркоманам

Унікальний авторський підхід включає проведення сеансів супер стрес-шокової терапії, які допомагають знищити наркоманське мислення, поведінку і сформувати навички тверезого життя. Медичний центр доктора Василенко допоможе позбавитися психологічного бажання вжити.

Анонімне лікування наркоманії

Анонімне лікування наркоманії – це наш пріоритет. Співробітники забезпечать вам не тільки комфортні умови проживання та професійну реабілітацію, але й гарантують конфіденційність та нерозголошення особистих даних третім особам. Це дозволяє сформувати довірчі стосунки у колективі.

У наркоманів є проблеми з довірою, багато хто з них не вірить у те, що реабілітація ефективна і справді допоможе відмовитись від вживання наркотиків. Але якщо ви перегляньте відео-відгуки наших пацієнтів, то зможете побачити, як змінилося мислення людей після лікування в медичному центрі.