Лікування алкогольної інтоксикації

При щоденному отруєнні організму продуктами розпаду спирту, які містяться в алкогольних напоях, виникає інтоксикація. Тільки кваліфікований медичний персонал зможе провести дезінтоксикаційну терапію, спрямовану на виведення алкоголю з організму.

лікування алкогольної інтоксикації

Лікування алкогольної інтоксикації в медичному центрі доктора Василенко включає повне медичне обстеження стану організму, визначення стадії залежності, складання індивідуального плану відновлення, проведення детоксикації, підбір медикаментозного лікування.

Чим небезпечна алкогольна інтоксикація

Алкогольна інтоксикація є дуже небезпечною, тому що організм людини отруєний токсичними речовинами та не може нормально функціонувати. Для виведення отруйних сполук з організму потрібна крапельниця для алкоголіків. Вона містить необхідні лікарські препарати та речовини, які очищають організм.

Якщо людина в стані алкогольного сп’яніння знаходиться одна вдома, то є ризик, що вона засне і захлинеться блювотними масами. Тому при алкогольному отруєнні необхідно негайно звернутися до фахівців за професійною допомогою. Другий варіант – викликати нарколога додому.

Перша допомога при алкогольному отруєнні

Яка перша допомога при алкогольному отруєнні надається нашою командою? При вступі до стаціонару наші лікарі проведуть комплексне обстеження організму, виведуть алкоголіка із запою, допоможуть стабілізувати його стан та позбавлять ознак абстинентного синдрому.

перша допомога при алкогольному отруєнні

Людина перебуватиме під крапельницею, отримуватиме ліки, для стимуляції кровообігу та якнайшвидшого очищення організму від токсичних речовин. У домашніх умовах ви можете допомогти алкоголіку викликавши нарколога додому або звернувшись за допомогою до медичного центру доктора Василенко.

Отруєння алкоголем – що робити?

Якщо у вас або у вашої близької людини отруєння алкоголем – зателефонуйте за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті та ми проінструктуємо вас про подальші дії. Не залишайте алкоголіка одного до приїзду лікарів. Повідомте про кількість випитого спиртного лікарю, щоб він міг призначити відповідне лікування.

Будь-які наслідки зловживання спиртними напоями можуть призвести до незворотних змін, тому якщо ви страждаєте від запійного алкоголізму і не знаєте, як кинути пити самостійно – довіртеся професіоналам, які нададуть першу допомогу, проведуть виведення із запою, усунуть інтоксикацію.