Вилікувати наркомана зі стажем можна – методи лікування

Чому ми вважаємо, що вилікувати наркомана зі стажем можна? Методи лікування, які ми використовуємо дозволяють говорити про успішні результати програми реабілітації. Якщо у вашій родині є наркоман – ми допоможемо вирішити вашу проблему і переконаємо вашу близьку людину в необхідності лікування залежності.

вилікувати наркомана зі стажем

Лікування наркозалежності починається з усвідомленого прийняття рішення самим наркоманом пройти реабілітацію і відмовитися від вживання. Для наркоманів з великим стажем лікування в медичному центрі доктора Василенко – це єдиний метод, який здатний принести довгоочікуваний результат.

У чому переваги стаціонарного лікування наркоманії

Наркоманам зі стажем рекомендується проходити стаціонарне лікування наркозалежності. Це допоможе забезпечити людину належну медичну та психологічну допомогу. У перші дні без наркотику у залежного проявляється тяга до вживання та уникнути зриву допоможе команда професіоналів, яка проводить психотерапію.

Крім цього, заперечення залежності та сумніви про те, чи потрібно проходити лікування, можуть з’являтися в перший час. Для того, щоб переконати наркомана лікуватися і допомогти йому подолати нав’язливе бажання вжити – наші фахівці проводять сеанси групової та індивідуальної психотерапії, супер стрес-шокової терапії й гіпнозу.

Яка мета психотерапії при наркоманії

Чому психотерапія вважається ефективною при наркозалежності? Якщо роботу з залежним мисленням проводить компетентний фахівець з великим стажем – результат не змусить себе чекати. Психотерапія при наркоманії допомагає подолати психологічний потяг до вживання ПАР.

лікування психологічної залежності від наркотиків

Ми рекомендуємо вам звернутися на консультацію до психотерапевта, якщо у вашій родині є залежна людина. Визначити залежність можна не тільки за допомогою тестів на наркотики, а й під час психотерапії, коли лікар використовує різні методи діагностики та проводить мотиваційну бесіду з наркоманом.

Як позбутися психологічної залежності

Фахівці медичного центру доктора Василенко допоможуть усунути не тільки наслідки вживання наркотиків для організму, але і позбутися від психологічної залежності. Одна з речей, яка заважає припинити отруювати організм наркотиками – психологічна ломка у наркомана.

Подолавши заперечення й інші прояви психічної залежності ви зможете позбутися від тяги та бажання вживати. Це перший крок, який в сукупності з іншими підходами до лікування наркозалежності з боку фізіологічного та психологічного звикання принесе довготривалий результат.