Вилікувати від алкоголізму без відома

Як можна вилікувати від алкоголізму без відома алкозалежної людини? Відповідь однозначна – ніяк. Жоден спосіб позбавлення від залежності без участі самого алкоголіка не здатний принести позитивний результат. У п’яниці має бути власне, усвідомлене, добровільне бажання відмовитися від вживання спиртного.

вилікувати від алкоголізму без відома

Вся інформація, яку ви можете знайти в інтернеті за запитом “як вилікувати алкоголіка без його згоди” – є помилковою і в більшості випадків протизаконною. Шарлатани використовують цю можливість заради наживи. Якщо ви дійсно хочете допомогти алкоголіку – зверніться в медичний центр доктора Василенко.

Закон про примусове лікування алкоголізму

В Україні багато недобросовісних центрів реабілітації, що використовують закон про примусове лікування алкоголізму, як спосіб виправдати свої дії, а саме психологічний тиск і фізичне насильство. На відміну від некомпетентних фахівців ми працюємо спираючись на принцип добровільного бажання вилікувати алкоголізм.

Пацієнти з високим рівнем мотивації досягають результату за 21 день беручи участь у всіх заходах медичного центру доктора Василенко. До них відноситься психотерапія, гіпнотерапія, сеанси супер стрес-шокової терапії, сімейні консультації з психологом, медична та наркологічна допомога.

Кодування від алкоголізму уколом

Не дивно, що лікування алкоголізму уколом користується популярністю. Кодування дійсно є одним з ефективних способів допомогти людині, що п’є. Але в сукупності з психотерапевтичним лікуванням вийде досягти найкращого результату і вирішити проблему тяги до спиртного, а так само фізичної залежності.

Кодування від алкоголізму уколом

Укол від алкоголізму – це введення препарату-блокатора в організм людини. Найчастіше використовується Налтрексон, Вівітрол, Налоксон і їх аналоги. Діюча речовина дозволяє знизити тягу до спиртного і допомогти закріпити результати психотерапії. Закодуватися можна за бажанням, по закінченню курсу реабілітації.

Як вмовити алкоголіка лікуватися

Питання, з яким ми часто стикаємося – як вмовити алкоголіка лікуватися? Наші фахівці наполягають на тому, що тільки при добровільному бажанні пройти лікування і позбавитися від пияцтва можна перемогти залежність. Лікувально-відновлювальна програма при алкоголізмі включає в себе мотиваційну роботу.

Заперечення залежності присутній у кожного алкоголіка, який боїться змін. Наше завдання – переконати алкозалежну людину в необхідності лікування, дозволити йому оцінити переваги тверезого життя і сформувати стійку мотивацію на довічну відмову від спиртних напоїв.