У чому переваги реабілітації відкритого типу

Щоб зрозуміти, у чому переваги реабілітації відкритого типу, необхідно розглянути альтернативний варіант – примусове лікування наркоманії та наслідки такого підходу. За статистикою по допомогу звертаються не самі наркомани, а їхні родичі, тому іноді батьки змушені вживати примусові заходи.

реабілітація відкритого типу

Батьки є співзалежними та намагаються вирішити проблему так, як зручно їм. Найчастіше за примусовим лікуванням звертаються люди у відчаї, які втомилися боротися з наркоманією близької людини. Але мало хто думає про те, до яких наслідків це може призвести.

Реабілітація відкритого типу

У медичному центрі доктора Василенка проводитиметься реабілітація відкритого типу. Що це означає? Ми приймаємо на лікування людей, які зробили свідомий крок і вирішили пройти реабілітацію, відмовитися від вживання наркотиків та повернутися до тверезого життя.

Реабілітація полягає у наркологічній та психотерапевтичній допомозі, яку надають наші фахівці. Анонімне лікування наркоманії за умови добровільного бажання залишити вживати наркотики з великою ймовірністю принесе позитивний результат.

Закритий реабілітаційний центр

Якщо вам запропонують пройти лікування в закритому реабілітаційному центрі, подумайте про те, що змусивши наркомана примусово звернутися за допомогою ви не зможете досягти позитивного результату. Швидше за все, це посилить становище і відбудеться зрив після реабілітації.

закритий реабілітаційний центр

Щоб вилікувати наркоманію, потрібно відповідально вибирати спеціалістів та лікувальний заклад, якому ви довірите життя та здоров’я близької людини. Медичний центр доктора Василенко надасть професійну допомогу та переконає наркомана пройти лікування, якщо він цього не хоче.

Лікарня для наркоманів

Лікарня для наркоманів – це не єдиний вихід із ситуації. Медичний центр доктора Василенко проводить ефективне лікування наркоманії у Запоріжжі та здійснює комплексний підхід до терапії залежної поведінки. Ми надаємо психотерапевтичну та наркологічну допомогу.

Реабілітація відкритого типу дозволяє людям із наркотичною залежністю ухвалити добровільне рішення про проходження лікування. Це сприяє підвищенню рівня мотивації, завдяки чому у людини з’явиться бажання відмовитись від вживання ПАР. Зателефонуйте за номерами гарячої лінії і ми відповімо на питання, що вас цікавлять онлайн.