Медикаментозне лікування алкоголізму

Що має на увазі під собою поняття «медикаментозне лікування алкоголізму»? Йдеться про наркологічну допомогу, проведення детоксикації організму, кодування або підшивку. Курс реабілітації неможливий без обстеження лікарями та проведення медикаментозної терапії для очищення організму від токсичних речовин.

медикаментозне лікування алкоголізму

Обрив запою відноситься до медикаментозного впливу на організм. Процедуру проводить лікар-нарколог медичного центру доктора Василенко. Він встановлює крапельницю з лікарськими засобами, які підбираються в індивідуальному порядку. Це допомагає зупинити дію спиртного та стабілізувати стан алкоголіка.

Кодування від алкоголю

Ефективність кодування від алкоголізму не викликає сумнівів, адже процедура, яку проводить лікар-нарколог вищої категорії в медичному центрі доктора Василенко, дійсно допомагає позбутися фізіологічної потреби у вживанні спиртного та впоратися з пияцтвом.

Кодування має свої терміни дії. Процедура може проводитись на термін від одного року до п’яти років, попередньо терміни дії ампули від алкоголізму узгоджуються з лікарем. Якщо ви хочете записатися на консультацію до нарколога, скористайтесь номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті.

Медикаментозне кодування від алкоголізму

До методів медикаментозного кодування від алкоголізму належить підшивка. Ампула містить речовину, яка блокує ефект спиртного. Процедура проводиться у стерильних умовах стаціонару та є повністю безпечною. Перед проведенням лікар проводить огляд пацієнта та підбирає препарат.

кодування від алкоголізму

Торпеда від алкоголізму це ще один спосіб, який користується популярністю. Підшивку можна проводити особам, які досягли 18 років під керівництвом лікаря-нарколога. Лікар також залишить свої рекомендації, яких слід дотримуватися після підшивки, щоб уникнути зриву.

Наркологічна допомога алкоголікам

Наркологічна допомога алкоголікам – це насамперед усунення ознак алкогольного абстинентного синдрому, яка також проводитиметься за допомогою медикаментів. Обрив запою – це перший етап надання допомоги п’яниці. Лікарі допоможуть відновитися після пияцтва та покращити самопочуття пацієнта.

Комплексним лікування алкоголізму вважається надання наркологічних та психотерапевтичних послуг. Наша команда допоможе вам позбутися запійного алкоголізму, усунути потяг до спиртного, підвищити рівень мотивації для довічної відмови від вживання алкоголю та повернення до тверезого життя.