Лікування алкоголізму у підлітка

Чому підлітки стають алкоголіками?

Експерименти з алкоголем в підлітковому віці часто призводять до формування алкогольної залежності. Підлітки легко піддаються впливу старшокласників, беруть приклад з тих людей, які є для них авторитетом. Якщо в родині батько п’є на очах у дитини – є ймовірність того, що підліток спробує копіювати модель поведінки батька.

підлітковий алкоголізм виліковний

Підлітки стають алкоголіками бо не усвідомлюють проблему. Вони вважають розпивання спиртного в компанії однокласників безневинною забавою, але насправді залежність розвивається після першої чарки горілки або пляшки пива. Якщо у дитини є схильність до алкоголізму – вона знаходиться в зоні ризику.

Як запобігти підлітковий алкоголізм

Щоб запобігти розвитку підліткового алкоголізму необхідно проводити профілактику – бесіди з дітьми про шкоду спиртного для організму. Крім того дуже важливо підтверджувати слова власними діями – не вживати спиртне при підлітку і подавати йому позитивний приклад.

Якщо дитина бачить алкоголізм в сім’ї – існує велика ймовірність що вона також почне зловживати алкоголем в майбутньому. Щоб уникнути розвитку алкогольної залежності ви повинні виключити спиртне зі свого життя і постаратися донести до дитини вплив алкоголю для здоров’я людини.

Що робити якщо підліток вживає алкоголь

Якщо ви помітили надмірне вживання алкоголю підлітком, ви повинні негайно проконсультуватися з фахівцями. Лікар-нарколог проведе обстеження організму і визначить ступінь шкоди, який алкоголь завдав підлітковому організму. Психіатр допоможе виявити стадію алкоголізму і проведе мотиваційну бесіду з підлітком.

лікування алкоголізму у підлітка

Переконати підлітка відмовитися від вживання спиртного буде не просто, тому що його однолітки будуть провокувати його на розпивання алкогольних напоїв. Але якщо ви вчасно зверніть увагу на ознаки алкоголізму у підлітка, у вас вийде запобігти розвитку алкогольної залежності.

Лікування підліткового алкоголізму

Лікування підліткового алкоголізму починається з мотивації. Психолог і інші фахівці проведуть роботу, яка спрямована на виявлення причин алкоголізму та допоможуть підлітку усвідомити шкоду спиртного. Коли дитина погодитися пройти лікування – фахівці підберуть ефективні методи позбавлення від алкогольної залежності.

Відмовитися від алкоголю в підлітковому віці і прийняти усвідомлене рішення кинути пити назавжди – це значить забезпечити щасливе майбутнє своєї дитини. Комплексне лікування алкоголізму у підлітка проходить під цілодобовим наглядом фахівців медичного центру доктора Василенко.