Комп’ютерна залежність – причини, лікування, профілактика

З яких причин розвивається комп’ютерна залежність? Найчастіше це можна пояснити психологічними труднощами та соціальною дезадаптацією, що призводить до розвитку пристрасті до комп’ютерних або азартних ігор, онлайн казино, ставок на спорт. Розв’язати проблему можна за допомогою психологів медичного центру доктора Василенко.

комп'ютерна залежність у підлітка

Визначити симптоми залежності від комп’ютерних ігор не складно. Основними ознаками можна вважати ейфорію і піднесений настрій, коли людина проводить весь вільний час за комп’ютером. Апатію і байдужість до всього що відбувається навколо, коли його позбавляють доступу до інтернету.

Чим небезпечна комп’ютерна залежність

Яка небезпека комп’ютерної залежності для дорослих і дітей? По-перше, залежна людина деградує, вона ізолюється від навколишнього світу і закривається в собі, що призводить до психологічних, соціальних, емоційних і навіть фізичних проблем, вирішити які можна за допомогою реабілітації ігрової залежності.

Крім того, в інтернеті можна часто зустріти пропаганду наркотиків, алкоголю, насильства. Все це загрожує обернутися плачевними наслідками для психіки людини. Своєчасно звернувши увагу на проблему і звернувшись за допомогою в медичний центр доктора Василенко ви зможете позбутися від залежності.

Профілактика комп’ютерної залежності

Як профілактика комп’ютерної залежності може допомогти підлітку? Якщо ваша дитина проводить дуже багато часу в віртуальному світі це відбивається на його успішності в школі, взаєминах з однолітками та родиною. Записавшись на консультацію до сімейного психолога ви дізнаєтеся, як вирішити проблему залежності від комп’ютерних ігор.

залежність від комп'ютерних ігор

Ми проводимо сімейну психотерапію, завдання якої поліпшити відносини в родині, розібратися з міжособистісними проблемами та конфліктними ситуаціями, налагодити гармонію і довірчі відносини з близькими. Все це сприяє позбавленню від психологічної залежності від комп’ютерних ігор.

Лікування ігрової залежності

Пройти лікування ігрової залежності в Запоріжжі необхідно, якщо член вашої родини став ізолюватися від вас і жити у світі ілюзій. Відновити психіку і відмовитися від проведення часу за комп’ютером можна за допомогою психотерапії в медичному центрі доктора Василенко.

Після реабілітації усі пацієнти наголошують на тому, що у них змінилася система життєвих принципів і цінностей, з’явилися цілі в житті, зник психологічний потяг до азартних або комп’ютерних ігор. Результату можливо досягти за 21 день – цього терміну буде достатньо, щоб позбутися від ігрової залежності назавжди.