Залежність від комп’ютерних ігор у підлітків

Чим може обернутися залежність від комп’ютерних ігор у підлітків? Якщо в ранньому віці у дитини з’являється залежна модель поведінки, то в майбутньому є ймовірність того, що вона призвичаїться не тільки до азартних ігор, але і до алкоголю або наркотиків. Щоб цьому запобігти, зверніться в медичний центр доктора Василенко.

залежність від комп'ютера

Консультація психолога в Запоріжжі допоможе визначити ступінь залежності від комп’ютера і підібрати ефективні методи терапії для вирішення вашої проблеми. У більшості випадків місяця індивідуальних занять та групової терапії досить для того, щоб дитина подолала психологічний потяг до проведення часу за комп’ютером.

Як уникнути комп’ютерної залежності

Фахівці залишать свої рекомендації, які допоможуть уникнути комп’ютерної залежності або запобігти її розвиток. Родині потрібно буде повністю переглянути свій ритм життя, відмовитися від шкідливих звичок на користь спільного активного відпочинку з дитиною, що сприятливо впливає на формування здорової атмосфери в сім’ї.

Залежність від ігор виникає, якщо у батьків немає часу через роботу і побутові клопоти, щоб приділяти увагу підлітку. Тому дитина вибирає віртуальний світ, щоб компенсувати брак спілкування в родині. Задумайтеся про те, як зблизитися зі своєю дитиною, зверніться до психолога, який допоможе знайти підхід до підлітка.

Ігрова залежність у підлітка

До чого призводить ігрова залежність у підлітка? До втрати інтересу до навчання, спорту, захоплень та хобі, саморозвитку, спілкування з родиною та однолітками. Дитина стає замкнутою, нервовою, агресивною, запальною і маніпулює близькими людьми. Лікування неврозів на ґрунті ігрової залежності проводитися в нашому медичному центрі.

залежність від ігор

Сім’я повинна брати активну участь у житті дитини, щоб допомогти їй справлятися з труднощами підліткового періоду, тому наші психологи проводять сімейні консультації. Це допомагає сформувати стійкий зв’язок між батьками та дітьми, а також запобігти розвитку згубних звичок – залежність від ігор, алкоголю або наркотиків.

Лікування комп’ютерної залежності в Запоріжжі

Вам необхідно пройти лікування комп’ютерної залежності в Запоріжжі, щоб фахівці могли надати професійну допомогу підлітку при ігроманії. Ставки на спорт, онлайн казино і комп’ютерні ігри призводять до деградації особистості, погіршення психологічного стану та емоційного фону.

Якщо ви не можете переконати дитину в необхідності вжити заходи або вона відмовляється від допомоги – довіртеся психологам медичного центру доктора Василенко, які проведуть психологічну інтервенцію і мотиваційну роботу, щоб підліток усвідомив проблему і погодився пройти курс реабілітації в стаціонарі.