Як зняти ломку від наркотиків

Абстинентний синдром – це основна причина, через що сам наркоман не може зупинитися і кинути вживати наркотики. Як зняти ломку від наркотиків? Ми рекомендуємо не використовувати аптечні засоби або поради з інтернету, щоб усунути абстиненцію. Найкраще звернутися до нарколога медичного центру доктора Василенко.

як зняти ломку від наркотиків

Лікар проведе обстеження організму, визначить дозування наркотичної речовини, наслідки вживання. На підставі отриманих результатів буде складено план лікування. Медикаментозна терапія допомагає усунути побічні ефекти наркотиків і вивести токсичні речовини з організму.

Наркотична ломка, зняти на дому

Що робити, якщо у близької людини наркотична ломка? Зняти на дому ломку від ПАР допоможе нарколог-психіатр. Спеціаліст має великий професійний досвід, проводить процедуру детоксикації на дому або в стаціонарі – в залежності від ваших потреб. Як проходить очищення організму?

  • При вживанні важких наркотиків, наприклад опіатів ми використовуємо УБОД для якнайшвидшого виведення отруйних речовин;
  • Для тих, хто вживає сіль, амфетамін або інші наркотики застосовується класична детоксикація організму;
  • Нарколог підбирає лікарські препарати, які стабілізують діяльність життєво важливих систем;
  • Відновлювальна крапельниця робить сприятливий ефект і допомагає позбутися від ломки за короткий час;
  • Під час процедури за станом наркозалежного спостерігає нарколог, до моменту завершення детоксикації.

Зняття ломки на дому в Запоріжжі проводитися кваліфікованим наркологом. Лікар підбирає необхідні медикаменти для кожного індивідуального випадку, щоб зупинити дію наркотичної речовини та стабілізувати фізичне самопочуття наркозалежного, після чого йому знадобитися пройти курс реабілітації.

Наркотична ломка у наркомана – ознаки та симптоми

Як можна визначити, що у наркомана наркотична ломка? Ознаки та симптоми абстинентного синдрому виникають при найменшому утриманні від вживання. При цьому стан людини стрімко погіршується – з’являється біль в суглобах, м’язові спазми, частішає серцебиття, відбуваються збої в роботі всіх систем організму.

ломка після наркотиків

На психологічному рівні ломка у наркомана проявляється в емоційних перепадах, нав’язливих думках про вживання, апатії або депресії, невмотивованих спалахах агресії. Звернувши увагу на ці симптоми негайно зверніться в медичний центр доктора Василенко за професійною допомогою лікаря-нарколога.

Як допомогти наркоману під час ломки

Кваліфікована наркологічна допомога – це ефективний спосіб зняти ломку від наркотиків. Залежно від тривалості стажу вживання і виду речовини, яке вживав ваш близький, наші лікарі складуть план медикаментозного лікування абстинентного синдрому і допоможуть позбутися ознак ломки.

Ви можете записатися на консультацію до фахівців медичного центру доктора Василенко за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті. Нарколог надасть медичну допомогу, усуне симптоми наркотичної ломки та допоможе відновити стан організму після отруєння токсичними речовинами.