Допомога наркозалежним в Україні

Де отримати допомогу наркозалежним в Україні? При виявленні ознак вживання наркотиків ви повинні звернутися в спеціалізований заклад, де проводять комплексне лікування наркоманії – медичний центр доктора Василенко. Ми надаємо медикаментозну і психотерапевтичну допомогу.

лікування наркоманів україна

В першу чергу залежному необхідна детоксикація, для виведення токсичних речовин з організму. Нарколог допоможе зняти ломку і нормалізувати стан наркомана. Під час перебування в стаціонарі лікарі проводять всебічне обстеження організму і підбирають необхідні методи відновлення.

Лікування наркоманів в Україні

Щоб зрозуміти, як проходить лікування наркоманів в Україні, досить вивчити інформацію в інтернеті про різні установи, які надають послуги для залежних. Більшість з них не використовують комплексний підхід і не надають медичну та психологічну допомогу. Після лікування в сумнівних закладах високий ризик зриву після реабілітації.

Якщо говорити про безкоштовний або релігійний ребцентр – ми переконані, що результат після лікування буде відсутній і це доводять відгуки тих людей, які зверталися за допомогою в подібні заклади. На відміну від них, у нас працюють фахівці в галузі психіатрії та наркології, лікарі вищої категорії, які здатні допомогти наркоману.

Реабілітаційний центр для наркоманів

Ви повинні розуміти, що реабілітаційний центр для наркоманів, де лікування проводять з використанням елементів програми “12 кроків” – це не найкращий варіант. В середньому один місяць реабілітації в подібному місці стоїть 10-15000 грн, без будь-яких гарантій результатів. Співробітники будуть переконувати вас у тому, що необхідний 6-12 місячний курс лікування.

лікування наркоманії україна

Що пропонуємо ми? У медичному центрі доктора Василенко вартість послуг, що надаються повністю відповідає їх якості. Лікування наркоманії в стаціонарі триватиме 1 місяць, не більше. І включає в себе психотерапевтичну і медичну допомогу, чого вам не зможуть запропонувати в жодному іншому лікувальному закладі.

Де пройти лікування наркоманії в Україні

Якщо у вашій родині є людина, що вживає, але ви не знаєте, де пройти лікування наркоманії в Україні – рекомендуємо отримати консультацію наших фахівців, які розкажуть про переваги приватного медичного центру і методи реабілітації, що є ефективними та застосовуються у нас.

Міфи про те, що наркоман здатний контролювати ситуацію – це ілюзія, яка допомагає залежному виправдовувати своє вживання. Якщо ви помітили ознаки вживання ПАР – негайно зверніться до фахівців для вирішення вашої проблеми.