Лікування алкоголізму в домашніх умовах

Які можуть бути наслідки від лікування алкоголізму в домашніх умовах? Якщо ви вирішили кинути пити перше, з чим вам доведеться зіткнутися – це похмільний синдром. Народні методи позбутися від похмілля можуть прибрати ознаки отруєння алкоголем на час, але не усунуть проблему повністю.

лікування алкоголізму в домашніх умовах

При абстинентному синдромі у людини виникають побічні ефекти спиртного, яке накопичилося в організмі – нудота і блювота, головний біль, тремор кінцівок. Якщо ознаки загострюються, то людині потрібна допомога лікаря-нарколога та стаціонарна детоксикація організму під наглядом фахівців.

Методи лікування алкоголізму на дому

Одним з дієвих методів лікування алкоголізму на дому, а точніше усунення похмільного синдрому і наслідків отруєння організму, є детоксикація. Ви можете звернутися до нарколога, якщо алкоголік знаходиться в критичному стані та лікар проведе медикаментозне очищення організму в домашніх умовах.

Будь-який компетентний фахівець скаже вам, що послуги лікаря-нарколога – це міра першої допомоги для алкоголіків, але не повноцінне лікування залежності. Після того, як ознаки алкогольного делірію будуть усунені, лікарі рекомендують пройти курс стаціонарної реабілітації, щоб позбутися від психологічної залежності.

Лікування алкоголізму на дому або в стаціонарі

У чому відмінності лікування алкоголізму в стаціонарі та вдома? Головна перевага стаціонару в тому, що людина знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів. Наші співробітники приділяють увагу не тільки виведенню з запою і детоксикації організму, але і лікуванню захворювань в алкоголіків.

лікування алкоголізму на дому

Проблеми з печінкою, шлунково-кишковим трактом, серцем, цукровий діабет, цироз і багато інших хвороб розвиваються і загострюються при хронічному вживанні спиртного. Медичний персонал має високий рівень кваліфікації та професіоналізму, що дозволяє надати комплексну допомогу алкозалежним людям.

Як викликати нарколога на дом

В якій ситуації необхідно терміново викликати нарколога на дом? При білій гарячці в алкоголіка, при ознаках психозу, при отруєнні, болях в області серця або печінки, при запійному алкоголізмі. Лікар позбавить алкоголіка від наслідків вживання спиртного і допоможе стабілізувати стан організму.

Ми завжди радимо проводити всі процедури в стаціонарі, тому що лікарі зможуть спостерігати за процесом відновлення організму, коригувати терапію і здійснювати детоксикацію в стерильних умовах. Але якщо алкозалежна людина не транспортабельна – скористайтеся наркологічною допомогою на дому.