Чому алкоголік не хоче лікуватися

Чому алкоголік не хоче лікуватися, якщо проблема очевидна? Сім’ї, в яких є людина, що п’є часто задають собі це питання. Вони бачать наслідки алкоголізму і не можуть зрозуміти, чому п’яниця заперечує очевидні речі та відмовляється від лікування. Проблема криється в психологічній залежності.

алкоголік не хоче лікуватися

На ранній стадії алкоголізму, коли людина здатна контролювати ситуацію, вона думає що може кинути пити самостійно, без сторонньої допомоги. Але з часом залежність розвивається, і вживання на свята перетворюється в запійний алкоголізм. У такій ситуації без допомоги фахівців не обійтися.

Що робити якщо алкоголік не хоче кидати пити

Більшість батьків, дружин і дітей, в сім’ях де є людина, що п’є, задають питання: “Що робити якщо алкоголік не хоче кидати пити?” Відповідь можна знайти після консультації психотерапевта або психолога. Фахівці проведуть бесіду з залежною людиною і визначать причину, по якій вона не хоче відмовлятися від спиртного.

З огляду на той факт, що алкоголізм – це психологічна залежність, то і причини його розвитку можна знайти в глибинних особистісних проблемах, соціальної дезадаптації, невмінні вибудовувати взаємини з оточуючими людьми, втраті життєвих орієнтирів. Залежно від причин буде підбиратися лікування алкоголізму в стаціонарі.

Як допомогти алкоголіку

До проблеми алкогольної залежності додається співзалежність – родичі беруть на себе роль “рятівника” і намагаються допомогти алкоголіку. Якщо ваші спроби переконати п’яницю пройти лікування не принесли результат – запишіться на консультацію до фахівців медичного центру доктора Василенко.

як допомогти алкоголіку

Наш психіатр, психотерапевт або психолог, проведуть мотиваційну бесіду (психологічну інтервенцію) з алкоголіком і переконають його в необхідності комплексної терапії. Початок лікування – це детоксикація організму. Після чого треба буде пройти курс лікування психічної залежності від спиртного.

Пройти лікування від алкоголізму

У нашому медичному центрі ви можете пройти лікування від алкоголізму. Для цього необхідно зателефонувати за номерами гарячої лінії та записатися на консультацію. Терапевтична атмосфера сприяє відновленню фізичного і психологічного стану людини, яка п’є.

Щоб дізнатися, як лікують алкоголізм в медичному центрі, досить поговорити зі співробітниками відділення, які розкажуть про етапи лікування алкогольної залежності. Чим раніше ви приймете рішення відмовитися від спиртного, тим швидше повернетеся до здорового способу життя.