Які наслідки відмови від алкоголю

Наслідки відмови від алкоголю – це поліпшення якості життя. Безперечно, життя людей, що п’ють схоже на замкнуте коло. Вранці вони відчувають похмілля, через це з’являється тяга до спиртного – наступний крок це похід в магазин за пляшкою пива чи в “наливайку”, за порцією горілки. Настає стан алкогольного сп’яніння.

що буде якщо не пити алкоголь

Як тільки почуття ейфорії проходить, у алкоголіка з’являються фізіологічні порушення – тремор, нудота, озноб, а також психологічний дискомфорт – відчуття того, що “чогось не вистачає”. Залежне мислення не дозволяє алкоголіку відмовитися від спиртного і повертає його до вживання.

Що буде якщо не пити

Деякі люди, які зважують “за” і “проти” відмови від спиртного думають про переваги тверезого життя. Що буде якщо не пити? Ваш стан здоров’я покращиться, внутрішні органи почнуть виводити токсичні речовини природним шляхом, нормалізується сон, режим дня і харчування.

Якщо говорити про психологічний стан – знадобитися допомога фахівців медичного центру доктора Василенко. А саме групові та індивідуальні консультації з психологом, щоб набути навичок тверезого життя, позбутися від напруги і дискомфорту, сформувати соціально-активну життєву позицію.

Переваги відмови від спиртного

Коли мова йде про пияцтво в літньому віціпереваги відмови від спиртного незаперечні. Людям похилого віку категорично заборонено зловживати алкоголем. Без спиртного знизитися ризик серцево-судинних захворювань, наприклад інфаркту або інсульту, покращитися стан здоров’я.

переваги відмови від спиртного

Також необхідно відмовитися від спиртного під час вагітності. Це сприятливо впливає на здоров’я матері і дитини, знижує ризик виникнення ускладнень під час вагітності та пологів. Якщо ви кинете пити назавжди – ваше життя змінитися в кращу сторону, ви почнете приділяти увагу саморозвитку і досягнете успіху.

Як кинути пити

Якщо ви прийняли рішення кинути пити, але не знаєте з чого почати, пройдіть курс лікування алкоголізму в стаціонарі. Тривалість курсу 21 день. За цей час проводитися очищення організму від токсичних речовин, відновлюється психо-емоційний стан, фахівці допоможуть сформувати стійку відразу до спиртного.

Заняття з психологом, психотерапевтом та іншими співробітниками медичного центру, сприятливо впливають на розвиток навичок тверезого життя. Ми усунемо психічну залежність, а також наслідки надмірного вживання алкоголю для організму людини.