Зняття ломки в домашніх умовах

Як проводиться зняття ломки в домашніх умовах? Лікар-нарколог рекомендує проводити детоксикацію в стаціонарі, але якщо ви перебуваєте в безвихідній ситуації та не можете приїхати в медичний центр доктора Василенко, то ви можете скористатися послугою виїзду нарколога додому.

зняття ломки в домашніх умовах

Очищення організму від токсичних речовин дозволяє зупинити дію наркотику, стабілізувати стан наркозалежного і відновити роботу внутрішніх органів і систем життєдіяльності. Після цього ми завжди рекомендуємо продовжити лікування наркоманії в Запоріжжі та пройти курс реабілітації.

У чому переваги зняти ломку в стаціонарі

Переваги зняти ломку в стаціонарі в тому, що під час вступу до клініки лікарі проводять комплексне обстеження організму, визначають ступінь пошкодження життєво важливих систем, стадію вживання наркотиків. На підставі отриманих результатів діагностики складається індивідуальний план лікування абстинентного синдрому.

Під час детоксикації поруч з наркоманом перебуває медичний персонал. Лікарі вищої категорії, наркологи, медсестри та інші фахівці спостерігають за позитивною динамікою і швидкістю виведення токсичних речовин. Коли організм наркомана буде очищено можна приступати до психотерапевтичного лікування.

Наркологічна допомога в Запоріжжі

Якщо вам потрібна наркологічна допомога в Запоріжжі, то співробітники медичного центру доктора Василенко нададуть вам послуги для лікування наркоманії повною мірою. Починаючи з проведення тестів на вживання наркотиків, детоксикації або УБОД і закінчуючи реабілітацією, кодуванням.

наркологічна допомога Запоріжжя

Екстрена допомога нарколога може знадобитися якщо у наркомана передозування або абстинентний синдром. Лікарі зможуть швидко очистити організм і стабілізувати стан наркозалежного. Після чого ми переконаємо наркомана пройти лікування і допоможемо йому позбутися психологічної залежності.

Скільки виводяться наркотики з організму

Залежно від препарату, який вживає людина буде відомо, скільки часу знадобитися, щоб вивести наркотики з організму. При вживанні опіатів ми використовуємо ультра швидку детоксикацію, під час якої наркозалежний занурюється в медикаментозний сон – це швидкий спосіб вивести токсичні речовини.

Наша команда надає професійні послуги з лікування залежності від наркотиків. Ми надаємо допомогу при підлітковій наркоманії, якщо ви помітили ознаки вживання у своєї дитини. А також наркоманам з великим стажем, які приймають ін’єкційні наркотики.