Загальні ознаки ломки від наркотиків

Які загальні ознаки ломки від наркотиків ви можете помітити самостійно? До них відносяться зміни в роботі організму і психіки. Наркоман відчуває гострий біль в суглобах і кістках, у нього підвищується температура тіла, може бути присутнім озноб, блювота і нудота. При цих симптомах необхідно терміново викликати нарколога додому.

загальні ознаки ломки від наркотиків

Якщо вам потрібна екстрена наркологічна допомога при ломці або передозуванні наркотичними препаратами – зверніться в медичний центр доктора Василенко. У стаціонарі нашої клініки ви отримаєте професійну допомогу лікарів вищої категорії, які допоможуть зняти ломку від наркотиків.

Як швидко зняти ломку від наркотиків

Якщо ви не знаєте як швидко зняти ломку від наркотиків – наші лікарі підберуть метод, який підходить саме у вашій ситуації. При вживанні опіатів ми використовуємо УБОД для швидкого виведення токсичних речовин з організму. Така детоксикація ефективна, якщо ви вживаєте метадон, героїн, макове насіння.

Традиційна або класична детоксикація підходить при всіх видах наркотиків – сіль, амфетамін, спайс, аптечні препарати. Якщо ви не приймете заходи та не звернетеся до лікарів, стан наркозалежного погіршуватиметься з кожним днем. Наші лікарі допоможуть врятувати життя вашої близької людини та вивести токсичні речовини з організму.

Як допомогти сольовому наркоману

Ломка від солей проходить також болісно, ​​як і від опіатів. Цей найсильніший психостимулятор з синтетичним складом накопичується в організмі й при утриманні від вживання у наркомана виникає абстинентний синдром. Як допомогти сольовому наркоману? Зверніться до медичного центру доктора Василенко.

як зняти ломку

Ми не тільки позбавимо залежного від абстиненції, а й проведемо повне обстеження організму. Лікарі з’ясують, які відхилення у здоров’ї присутні, наприклад гепатит С, В, ВІЛ, і проведуть лікування наявних захворювань. Ми надаємо комплексну – наркологічну і психотерапевтичну допомогу.

Що робити якщо у наркомана ломка

Якщо у наркомана ломка, не робіть ніяких дій самостійно. Зателефонуйте за номерами гарячої лінії, які вказані на нашому сайті. Лікарі запишуть вас на прийом і нададуть медичну допомогу залежному. Ми допоможемо запобігти наслідкам вживання наркотиків і відновити функції життєво важливих систем.

Після чого фахівці запропонують вам пройти курс реабілітації, за допомогою якого наркоман зможе відмовитися від вживання наркотиків і повернеться до здорового способу життя. Ми використовуємо унікальний підхід до лікування наркозалежності та щодня рятуємо життя тим людям, які вживають наркотики.