Жіночий та підлітковий алкоголізм

Жіночий та підлітковий алкоголізм необхідно лікувати відразу, при виявленні симптомів залежності. Для жінок згубна пристрасть може призвести до безпліддя, для підлітків – серйозними проблемами зі здоров’ям. Ми допоможемо позбавитися залежності та повернутися до тверезого життя.

підлітковий алкоголізм

Кодування від алкоголізму підліткам не проводитися, його також не рекомендується застосовувати в тих ситуаціях, де цього можна уникнути. Тому оптимальний варіант – це комплексне лікування алкоголізму в стаціонарі медичного центру доктора Василенко, яке включає медичну та психологічну допомогу.

Як вилікувати підлітка від алкоголізму

Якщо у вас виникла потреба вилікувати підлітка від алкоголізму, то наша команда допоможе вам у цьому. Психологи будуть проводити індивідуальні та групові консультації, для усунення потягу до спиртного та формування навичок тверезого життя. Лікування проводитися під наглядом спеціалістів.

Сімейні консультації також необхідні, коли йдеться про підлітковий алкоголізм. Тому батьки проживають спільно зі своїми дітьми протягом лікування та також отримують психологічну підтримку, налагоджують довірчі взаємини з дитиною.

Наслідки жіночого алкоголізму

Наслідки жіночого алкоголізму можуть призвести до ускладнень під час вагітності, якщо дівчина вживатиме спиртне. Проблеми зі здоров’ям можуть стати незворотними, а захворювання – хронічними, наприклад, цукровий діабет або цироз печінки. Тому перед реабілітацією ми проводимо повне медичне обстеження.

жіночий алкоголізм

Крім того, у жінок часто розвиваються неврози та психози на ґрунті зловживання спиртним. Тому програма реабілітації включає відновлення психологічного і фізичного стану, лікування захворювань, позбавлення від тяги до спиртного – ми комплексно вирішуємо проблему.

Лікування алкоголізму у стаціонарі

Лікування алкоголізму у стаціонарі має багато переваг. По-перше, ваша близька людина перебуватиме під цілодобовим наглядом фахівців і отримуватиме психологічну та медичну допомогу, якої потребує період відновлення. Це важливий аспект при комплексному лікуванні.

По-друге, курс лікування допомагає усунути потяг до спиртного, придбати соціально активну життєву позицію, прийняти проблему та дозволити спеціалістам допомогти вам її позбутися. Якщо підліток чи жінка не хочуть проходити лікування – ми допоможемо переконати їх у необхідності реабілітації.