Симптоми звикання до налбуфіну

Які симптоми звикання до налбуфіну є сигналом для звернення за допомогою? Цей препарат можуть призначити лікарі в рамках лікування деяких захворювань. Оскільки налбуфін є ін’єкційним препаратом, від нього виникає залежність через вміст синтетичних опіатів у складі.

залежність від налбуфіну

Якщо ви закінчили курс лікування препаратом, але відчуваєте потяг до наркотику або продовжуєте купувати налбуфін і приймаєте його довше за рекомендовані лікарем терміном – у вас вже сформувалося звикання до психотропної речовини. У такому разі слід негайно звернутися до медичного центру доктора Василенко.

Стадії залежності від налбуфіну

Усі стадії залежності від налбуфіну мають характерні ознаки. На першій стадії людина не розуміє, що в неї вже сформувалося звикання. Він виправдовує вживання препарату тим, що ліки призначив лікар. Але коли настає момент припинити застосування налбуфіну – людина не може відмовитись від наркотику.

На другій стадії залежності виникає абстинентний синдром. У людей виникає фізіологічна потреба у вживанні. На третій додається психологічна залежність. Тяга до наркотику стає непереборною, людина більше не може контролювати ситуацію і продовжує вживати.

Як подолати залежність від налбуфіна

Щоб подолати залежність від налбуфина потрібна професійна допомога. Медичний центр доктора Василенко пропонує пройти комплексне лікування у стаціонарі. Перший етап – це наркологічна допомога.Лікар-нарколог усуне ломку, проведе детоксикацію організму, виведе з нього токсичні речовини.

лікування залежності від налбуфіну

Другий етап – надання психологічної допомоги та проведення реабілітації. Ми використовуємо унікальний підхід до лікування психічної залежності від налбуфіну. Сеанси супер стрес-шокової терапії є одним із найрезультативніших методів, який дозволяє повністю усунути «наркоманське Я».

Наслідки вживання налбуфіну

Проблеми зі сном, ШКТ, сліди від уколів, вугрова хвороба, абстинентний синдром, психічні порушення – це наслідки вживання налбуфіна. Щоб позбавитися залежності, необхідно своєчасно діагностувати наркоманію. Зробити це можна, записавшись на консультацію до наших фахівців.

У розділі «відгуки» на нашому сайті ви можете почути історії людей, які змогли зістрибнути з налбуфіна та повернутися до тверезого життя. Підхід до реабілітації підбирається в індивідуальному порядку, після обстеження організму та психіки. У середньому курс лікування в залежності від налбуфіну займає 21 день.