Як допомогти при запійному алкоголізмі

Як допомогти при запійному алкоголізмі? Якщо людина страждає від хронічного пияцтва, допомогти їй самостійно ви не зможете. Такі люди потребують професійного, комплексного лікування. Медичний центр доктора Василенко проведе реабілітацію та допоможе алкоголіку впоратися з пияцтвом.

запійний алкоголізм

Першим завданням при запої є виведення токсичних речовин з організму. Детоксикація алкоголіків спрямована на очищення від отруйних речовин та усунення побічних ефектів спиртного. Основна мета – лікування психологічної залежності та позбавлення від тяги до спиртного.

Перша допомога при запої

Ви повинні знати, що перша допомога при запої – це звернення до лікаря-нарколога. Лікар проведе очищення організму від токсичних речовин, позбавить похмільного синдрому і допоможе стабілізувати стан п’яниці. Після чого потрібно пройти повне медичне обстеження та реабілітацію.

Після діагностики лікарі медичного центру доктора Василенко складуть план реабілітації, підберуть метод кодування за потреби. Кожен випадок ми розглядаємо індивідуально, тому підхід до реабілітації складатиметься залежно від вашої ситуації та стадії залежності.

Запійний алкоголізм – як позбутися похмілля

Похмілля – це стан, при якому алкоголік відчуває фізичний біль, що змушує його знову випити. При запої цей стан посилюється і може бути тривалим. Позбутися похмілля народними способами не вийде, проводити детоксикацію організму повинен лікар-нарколог.

допомога при запійному алкоголізмі

У вартість лікування алкоголізму у медичному центрі доктора Василенко входить надання наркологічної, медичної та психологічної допомоги. Ми допоможемо вивести токсичні речовини, усунути побічні ефекти спиртного, позбавитися нав’язливих думок про вживання.

Як обірвати запій

Обірвати запій можна у стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Наші лікарі проведуть комплексне обстеження організму, допоможуть виявити наявні захворювання алкоголіків, зупинити запій та стабілізувати стан пацієнта за допомогою медикаментозного лікування.

Перебуваючи під наглядом команди професіоналів, переривання запою в алкоголіка пройде швидко та безболісно. Довіривши життя близької людини професіоналам вже через 21 день ви помітите кардинальні зміни у його мисленні та поведінці, він зможе кинути пити та повернутися до здорового способу життя.