Які наркомани мають більше шансів вижити

Незалежно від того, який наркотик приймає людина, шкода завдається її організму та психіці. Іноді наслідки вживання незворотні та залишають відбиток на здоров’я залежного назавжди. Щоб відновитися, потрібно добровільна згода людини пройти лікування в медичному центрі доктора Василенко.

лікування наркоманії

Які наркомани мають більше шансів вижити? У тих, хто усвідомлює проблему і хоче позбутися залежності. Якщо людина не хоче лікуватися та відмовляється від допомоги – наші фахівці проведуть мотиваційну роботу та переконають її у необхідності реабілітації у стаціонарі клініки.

Які наркотики не завдають шкоди

Немає наркотиків, які не завдають шкоди. Деякі наркозалежні помиляються, вважаючи, що від методу вживання або поділу наркотичних препаратів на «легкі» та «важкі» залежить результат. Насправді марихуана і макове насіння, дезоморфін і солі, спайси та налбуфін руйнують організм і психіку, завдаючи шкоди здоров’ю.

«Якщо нюхати сіль, у мене не буде залежності», «травка не викликає звикання», «пігулки продаються в аптеці, а значить вони нешкідливі» – все це ілюзії, які не мають нічого спільного з дійсністю. Будь-який психотропний препарат викликатиме негативні, інколи ж і незворотні наслідки.

Легкі наркотики не призводять до смерті

До легких наркотиків відносять марихуану. Багато людей дійсно переконані, що куріння трави не спричиняє залежність і не завдає шкоди організму. Насправді шкода завдається та організму, і психіці. Це один із наркотиків, залежність від яких важко піддається лікуванню.

допомогти наркоману

Складність полягає в тому, що фахівцям належить переконати наркомана в шкоді, що куріння марихуани завдає його здоров’ю. Іноді цього потрібно регулярне відвідування психологів, психотерапевтів, лікарів-наркологів. Але у медичному центрі доктора Василенко використовується комплексний підхід. Ми допоможемо позбутися залежності.

Відсоток смертності серед ін’єкційних наркоманів

Щороку зростає відсоток смертності серед ін’єкційних наркоманів. Річ у тому, що при внутрішньовенному введенні наркотиків великий ризик розвитку інфекційних захворювань, наприклад, ВІЛ або гепатит. Крім того, передозування від опіатів, солей та інших ПАР – нині не рідкість.

Щоб уникнути летального результату, необхідно звернутися за допомогою відразу, якщо ви виявили ознаки вживання наркотиків. У медичному центрі доктора Василенко працюють кваліфіковані фахівці, які допоможуть відновитися після вживання наркотиків та позбутися залежності.