Чому від наркоманії важко вилікуватися

Від наркоманії важко вилікуватися, але в медичному центрі доктора Василенко відсоток тих людей, які успішно пройшли реабілітацію і змогли відмовитися від вживання наркотиків назавжди набагато вищий, ніж тих, хто не кинув вживати ПАР. Від чого залежить результат лікування наркоманії у стаціонарі?

наркомана важко вилікувати

Насамперед при зверненні за допомогою ми визначаємо рівень мотивації залежної людини на проходження реабілітації. Успішним можна назвати терапевтичний процес, у якому беруть участь люди, які добровільно бажають позбутися залежності. Якщо бажання немає – ми допоможемо переконати наркомана лікуватись.

Як позбутися психологічної залежності

Залежність проявляється у патологічному потягу до заборонених наркотичних препаратів. Багато наркоманів не можуть відмовитися від наркотику, навіть якщо їхній стан здоров’я та психіки є критичним і потребує втручання фахівців. Вся справа у нав’язливих думках про вживання.

У нас працює команда кваліфікованих психологів, психотерапевтів та інших фахівців, які знайдуть підхід до кожної людини та допоможуть вирішити не тільки всі проблеми зі здоров’ям, які виникли через вживання ПАР, але й позбавиться психологічної залежності.

Фізичні прояви залежності

До фізичних проявів залежності від наркотиків належить абстинентний синдром. Наприклад, ломка від опіатів – це поширена причина того, що людина не може залишити вживати. Болючі відчуття в тілі супроводжуються психологічним напруженням, через що людина знову приймає наркотик, сподіваючись позбутися болю.

вилікувати наркоманію

Але залежність посилюється повторним вживанням. Щоб позбавитися наркоманії необхідно зателефонувати за номерами гарячої лінії на нашому сайті та записатися на консультацію до фахівців. Медичний центр доктора Василенко допоможе вилікуватись від наркотичної залежності.

Як допомогти наркоману

Як допомогти наркоману? По-перше, не заплющуйте очі на проблему. Виявивши ознаки вживання наркотиків, необхідно звернутися до фахівців негайно. Чим довше ви відкладатимете вирішення проблеми, тим більша шкода завдаватиметься організму та психіці наркозалежного.

Поговоріть з близькою людиною про те, як її шкідливі звички відбиваються на вас і на ньому. Запропонуйте йому допомогу фахівців, розкажіть про переваги медичного центру доктора Василенко та запишіться на консультацію до лікаря-нарколога, який допоможе позбавитись ломки.