Психічні розлади при вживанні солей

На ґрунті вживання стимуляторів можуть розвиватися психічні розлади у наркоманів. Сіль – один із тих наркотичних препаратів, що сприяє руйнуванню психіки. Залежність на психологічному та фізіологічному рівні породжує симптоми, які можуть призвести до шизофренії або параноїдального психозу.

психічні розлади

Щоб відновити психіку, доведеться пройти лікування в медичному центрі доктора Василенко. Ми допоможемо усунути наслідки вживання солей для організму та позбутися психологічної залежності. Реабілітація відбувається у стаціонарі відкритого типу на добровільній основі.

Як кинути вживати сіль

Щоб кинути вживати сіль у наркомана має бути усвідомлення проблеми. Якщо людина не визнає себе залежною та виправдовує вживання – знадобиться консультація з психологом, лікарем-наркологом чи психотерапевтом. Лікарі допоможуть подолати заперечення та погодитися пройти лікування.

Вживання солей небезпечне тим, що впливає психіку. У людини з’являється параноя, вона відчуває небезпеку, якої немає і під впливом психотропної речовини здатна заподіяти шкоду собі чи оточуючим людям. Медикаментозне лікування допоможе зняти ламання, а реабілітація – подолати потяг до вживання.

Параноя після вживання солей

Параноя виникає як після вживання солей, а й під впливом наркотику. Вона проявляється у необґрунтованих страхах та нелогічних вчинках. Наркоман не контролює свого стану, здійснює непередбачувані дії. Лікування від параної проводить медичний центр доктора Василенко.

паранойа у наркомана

При вступі до стаціонару наші фахівці проводять повне медичне обстеження залежної людини, для виявлення побічних ефектів вживання солей для організму та психіки. Після цього складається план медикаментозного та психотерапевтичного лікування для усунення залежності.

Скільки триває відновлення психіки після солей

Скільки триває відновлення психіки після солей? Це залежить від кількох факторів, наприклад, який період часу людина приймала наркотик, у якому дозуванні, яким способом – нюхала, курила або вводила ін’єкційно. Наша команда допоможе швидко відновитись після вживання.

Лікування в медичному центрі доктора Василенко включає надання медичної та психологічної допомоги. Ми використовуємо сучасні та унікальні методи терапії залежності, які дозволяють назавжди усунути «наркоманське Я», після чого людина може повернутись до звичного життя в соціумі.