Як захистити дитину від вживання наркотиків

У міру дорослішання дітей батьки починають замислюватися про те, як захистити дитину від вживання наркотиків. Згідно зі статистикою, велика кількість підлітків віком від 14 років виявляють інтерес до алкоголю та інших заборонених речовин під впливом однолітків або з інших причин.

підліткова наркоманія

Щоб уберегти своїх дітей від шкідливих звичок, батьки повинні уважно спостерігати за всіма змінами в поведінці та зовнішності дитини. Якщо психологічний стан змінився, він став замкнутим і не виявляє інтерес до хобі чи навчання – ви повинні з’ясувати, чи це пов’язано з вживанням ПАР.

Ознаки вживання наркотиків у підлітка

Ознаки вживання наркотиків у підлітка такі самі, як і в дорослих людей. У зовнішності можуть з’явитися зміни, наприклад розширені або звужені зіниці, висипи, синці під очима. У поведінці можна побачити зміни у гірший бік – апатію, дратівливість, втрату інтересу до навколишнього світу.

Ознаки, за якими батьки часто розуміють, що дитина звикла до вживання наркотичних препаратів – це маніпуляції, крадіжка, зникнення грошей або цінних речей з дому. Дитина може не з’являтися вдома кілька днів, після чого вигадає виправдання і спробує переконати вас, що контролює ситуацію.

Як вилікувати підлітка від наркоманії

Щоб вилікувати підлітка від наркоманії, необхідно провести з ним мотиваційну роботу. Найкраще довірити це психологам, тому що наші фахівці мають високий рівень професіоналізму і зможуть знайти підхід до дитини. Рекомендуємо пройти курс реабілітації для лікування психологічної залежності.

підліток наркоман

Обов’язковою умовою при проходженні лікування у медичному центрі доктора Василенко є спільне проживання батьків разом із підлітком протягом усієї реабілітації. Це сприятливо впливає на терапевтичний процес та допомагає відновити міжособистісні взаємини.

Лікування підліткової наркоманії

Після лікування підліткової наркоманії вдасться відновити організм і психіку, після отруєння токсичними речовинами. Фахівці не використовують медикаменти під час реабілітації, оскільки йдеться про несформований організм дитини. Ми застосовуємо методи психологічного впливу для усунення потягу до наркотиків.

Підліткам не можна проводити кодування від наркотиків, але використання унікальних методик і технік дозволить позбавити дитину нав’язливих думок про вживання. Наша команда допоможе усунути психологічну та фізіологічну залежність. Після лікування дитина повернеться до тверезого життя.