Як вживання наркотиків відбивається на соціальній сфері

Соціальна сфера є дуже важливою у житті кожної людини. Адаптація дитини до життя починається з раннього віку. Якщо в певний життєвий період людина приохотилася до вживання наркотиків, це відбиватиметься на соціальній сфері, у тому числі.

соціальна сфера

Спочатку людина стане замкненою і її перестане цікавити те, що в минулому доставляло їй позитивні емоції, наприклад улюблене хобі, проведення часу з сім’єю та друзями, навчання. Зрештою, наркомана чекає самотність, бо поруч не залишиться розсудливих людей, які вітають його спосіб життя.

Спілкування зі співспоживачами заважає кинути вживати

Людина, яка продовжує спілкування зі співспоживачами, наражає своє життя на небезпеку. Адже єдина мета людей, які вживають ПАР, – повернути вас до старого способу життя і завадити пройти лікування наркоманії в стаціонарі. Перш ніж звернутися за допомогою, ми рекомендуємо припинити підтримувати стосунки з іншими наркоманами.

Якщо ви проживаєте у Харкові, Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові чи іншому населеному пункті – рекомендуємо проходити лікування наркоманії у медичному центрі доктора Василенко, який знаходиться у Запоріжжі. Одна з причин – неможливість підтримувати зв’язок із минулим колом спілкування допоможе запобігти зриву.

Яка допомога потрібна наркоману

Наркоману потрібна медична та психологічна допомога. Під час вживання наркотику накопичується в організмі, що призводить до його інтоксикації. Для виведення токсичних речовин використовується детоксикація або УБОД. При вживанні опіатів УБОД допомагає швидко нейтралізувати дію наркотику.

життя наркомана

Після відновлення фізичного стану наркозалежного фахівці проводять комплекс заходів, спрямованих на усунення потягу до вживання на психологічному рівні. У нас застосовуються унікальні методи терапії, наприклад, сеанси супер стрес-шокової терапії, аналогів яким немає в Україні.

Як відновити соціальну сферу

Під час вживання наркотиків коло наркомана змінюється, його оточують залежні люди. Під впливом ПАР людина могла зраджувати близьких, красти в них, нехтувати їх довірою. Для того, щоб відновити довірчі взаємини із сім’єю знадобиться час та чимало зусиль.

Однією з умов проходження реабілітації у медичному центрі доктора Василенко є супровід родичів. Це означає, що близькі люди отримають можливість проживати разом з наркоманом під час лікування, а також отримають психологічну допомогу та підтримку фахівців.