Що чекає на наркомана в тверезості

Багато людей бояться проходити лікування наркоманії тому що не знають, що на них чекає у тверезості. Особливо коли йдеться про наркоманів зі стажем. Людина, яка вживає наркотики 15-20 років, просто не уявляє своє життя без них. Наше завдання допомогти залежним людям повернутися до тверезого життя.

тверезий наркоман

Коли наркотик стає частиною життя, наркоман втрачає навички, необхідні соціально-активного способу життя. Для їхнього відновлення знадобиться пройти реабілітацію під керівництвом компетентних лікарів, психологів, психотерапевтів у медичному центрі доктора Василенко.

Як кинути вживати наркотики

Щоб кинути вживати наркотики, потрібно дотримуватися рекомендацій фахівців під час і після реабілітації. Лікування в нашій клініці дозволяє повністю усунути психічну залежність і потяг до вживання ПАР, а також відновити стан організму та позбавитися побічних ефектів наркотиків.

Якщо самостійно відмовитися від вживання не виходить – найкраще довіритись професіоналам. Фахівці медичного центру доктора Василенко допоможуть подолати нав’язливі думки про вживання, налагодити взаємини із близькими людьми, покращити стан здоров’я.

Як запобігти зриву після лікування наркоманії

Одна із причин повернення до вживання – недотримання рекомендацій спеціалістів. Щоб запобігти зриву після лікування наркоманії потрібно перестати спілкуватися зі старим колом спілкування, не допускати стресових ситуацій, не забувати відвідувати психолога чи психотерапевта у складних життєвих обставинах. Наша команда завжди готова допомогти.

зрив після лікування наркоманії

Ви можете звернутися до психолога після завершення курсу реабілітації, щоб поділитися своїми труднощами в адаптації до тверезого життя. Фахівець допоможе знайти безпечний вихід та не допустити повернення до вживання психотропних речовин.

Що потрібно для тверезого життя

Для тверезого життя потрібно пройти курс лікування наркоманії у стаціонарі медичного центру доктора Василенко. Ми застосовуємо унікальні методи відновлення організму та психіки, допомагаємо позбутися психічної залежності та «наркоманського Я». Після реабілітації можливе кодування від наркотиків.

Щоб не повернутися до шкідливих звичок, ми рекомендуємо підтримувати своє психологічне та фізичне здоров’я. Якщо ви стикаєтеся з труднощами – наша команда завжди готова надати професійну психологічну допомогу. Зателефонуйте за номерами гарячої лінії та запишіться на консультацію до фахівців.